1. 1.
  hastalıksa ikiside hastalıktır. eşcinsellere hastalık değil! diyip pedofililere hastalık demek ruh hastası söylemidir.
  2 -6 ... o rus bu rus
 2. 2.
  Eşcinsellik doğuştan gelen bir kişisel farklılık, pedofili ise ağır bir orospu çocukluğudur.
  2 -4 ... otoriter kemalizm
 3. 3.
  Anekdot değil gerçek veri sun. Kendi faşist görüşünüz için sözdebilimin yanlışlanamazlığını kullanıyorsunuz. Eşcinsellik hastalık değildir bu genel kabul görmüş bilimsel olarak da ispatlanmış bir gerçektir. Pedofiliyle eşcinsellik ayrı ayrı değerlendirilir.eşcinselllik ergin iki kişinin kendi rızalarıyla birlikte yaşadığı ilişki türüdür. Pedofili de ise cezai yönden de suç teşkil edebilecek durumlar ortaya çıkmaktadır. Bir kere Pedofil tacize uğramış çocuklar akıl bariğ değildir, cinsel kimliklerini henüz tam anlamıyla kazanamamışlardır ve bu taciz sonucu da çocukların psikolojilerinde derin izler bırakılmaktadır. Eşcinsellikte bu durumların hiçbiri söz konusu değildir.
  -2 ... cehennemzebanisi
 4. 4.
  Burda bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Öncelikle pedofili nedir Ona bakalım.
  Pedofili, toplumda nadir görülen bir ruhsal bozukluktur. DSM-5’te cinsel nesne seçimi bozuklukları (parafililer) başlığı altında yer almaktadır ve ‘kişinin ergenlik dönemine girmemiş bir çocukla (genellikle 13 yaşında veya altında olanlarla) cinsel etkinlikte bulunma ile ilgili yoğun, cinsel yönden uyarıcı fantezilerinin, dürtülerinin veya davranışlarının yineleyici bir biçimde ortaya çıkması’ şeklinde tanımlanmıştır. Haberlerde gördüğümüz çoğu insan cinsel olarak aç taştan yumuşak her şeye ilgi duyan sapkın zihinli insanlardır. Bu insanlara hasta demek yanlıştır çoğu pedofili hastası insan bunun farkindadir. Bu dürtülerini baskilarlar ya da doktora başvururlar. Pedofili kesinlikle bir hastalıktır ve tedavi edilmelidir. Eşcinsellik bir hastalık ya da hormon bozukluğu değildir tedavisi de yoktur tamamiyle tercihlerin ve yaşam biçiminin bir sonucudur.
  2 ... barrack27
 5. 5.
  ikisi de akabelilerde çok görülür. hayli fazla.
  2 -1 ... timur cengiz hulagu
 6. 6.
  Ancak bir pedo tarafından yapılabilecek karşılaştırma.

  yoksa bir kişinin bu kadar gerizekalı olabileceği ihtimali oldukça küçük.

  2 "rıza" gösterebilecek yetişkin arasındaki, kanunlarla korunan, tanımlanmış ilişki ile pedofiliyi bir tutacak evrim artığı olabileceğini sanmıyorum. tür olarak O zeka seviyesini geçeli 10,000 sene kadar oldu çünkü.
  2 ... double cross
 7. 7.
  Pedofili bir hastalıktır. Eşcinsellik ise doğal bir durumdur, hastalık değil. Doğada bulunan bir şeyin insanda da bulunması gayet normaldir, hatta zorunludur çünkü içinde bir yerlerde mutlaka bunun izlerini taşır. Escinselliği yadırgayan kişiler ise geldiği yeri unutan ve oraya küfreden, kendini yücelterek, doğaya şirk koşan kişilerdir. Asıl kafirler sizlersiniz.
  ... apollon hazretleri