1. 1.
  Eşcinselliği legal göstermek isteyen eşcinsellerin dillerinde pelesenk olmuş cümle. iyi o zaman amk, hayvanlarda cinayet de var, bir çok hayvan başka bir hayvanı gözünü kırpmadan öldürebiliyor ne yapalım şimdi, öldürmeyi meşru mu kılalım? Ya da bir horoz, canı istediği zaman, rızası olsun olmasın başka bir tavuğun üstüne çıkabiliyor. Peki bu durum bize tecavüzü aklıyor mu? Başka bir örnek, bir aslan şayet ondan güçlüyse bir diğer aslanın yaşam alanına istediği gibi el koyabiliyor, peki şimdi gasp olayını normal mi karşılamalıyız? sizin argümanlarınıza göre bunları insanlarda da normal karşılayalım, çünkü doğada var, öyle mi?

  Bırakın bu işleri, insan insandır. Bir insanı bir hayvandan ayıran en büyük özelliği aklıdır. Eşcinsellik normal falan değildir, derha tedavi edilmesi gereken bir tür psikolojik hastalıktır.
  26 -10 ... zall bana hep abi der
 2. 2.
  Bizim ülkede sadece CHP’lilerde görülüyor.
  6 -11 ... bir fikir iscisi
 3. 3.
  Çöktüm.

  - eşcinsellik.
  2 -1 ... tomris hatun
 4. 4.
  Yanlış önerme yüksek erkeklik hormonu salgılayan canlılarda üreme dürtüsünü karşılamayan erkekler erkek hayvanlar ile ilişki yaşayabilir fakat dişiler arası bir etkileşim yoktur.

  Eşcinsellik bir ahlaksızlık değil yönelim bozukluğudur. Ve siyasi parti tutmak ya da bir inanç disiplinine inanmaktan hiç bir farkı yoktur. Yönelim bozukluğu olan birine tercihleri için hasta deme lüksümüz yoktur. Gelişmiş canlı olmanın mutasyonlarındandır. Onlara hasta demek ile temel iç güdülerini karşılamak yerine siyaset yapmayı seçen birine normal demek komiktir. insan yönelim bozukluğu olarak ilkel doğasından bir çok farklı yönelim sergileyebilir. Konu cinsellik ise hastasın konu ekonomik yönelim ise normal ha ahahah güldürmeyin beni.
  8 -7 ... uzay muhtari
 5. 5.
  akılsızlık = eşcinsellik

  alkış!

  buraya yüzlerce isim koyabiliriz, korkmadan eşcinselliklerini açıklamış. dünyanın hem sanat hem de siyaset alanında gidişatına yön vermişlerdir bu insanlar ya da nice isimsizler... ve/fakat akılsızlardır, hastalardır, psikolojik hastalıkları vardır, he mi?

  "tövbe" de!

  insanın biraz utanması olur. burada ne bir seçimden ne de akıldan bahsedemezsiniz. allah varsa, ki yok; gene de bir yaratılıştan dem vururken iki kez düşünün!

  *

  ha bi' de:

  çeşitliliğe olan tahammülsüzlüğünüzü sikeyim sizin. varlar olm, hep de olacaklar. denizatları becersin o kıçınızı sizin.
  5 -9 ... pipishik
 6. 6.
  bu konu üzerinden bile fırsat bulunca kin kusuyor chp'liler de varmış ula densiz otobüste hacı amca beni sıkıştırmış tı avuçladı sence o da chp li midir.
  3 -1 ... mdymdy
 7. 7.
  insanın ibnesi puştu bitti bide diğerleri kaldı zaten.

  Bu işleri bırakın daha faydalı şeylerle uğraşın.
  -5 ... flat head
 8. 8.
  doğa insana referans olamaz, insan 'yapay' olanın, yani 'doğa dışının' mucididir.

  diğer canlılar yemek yerken pişirme, paketleme, çatal bıçak kullanma, usül adab vs. gibi bin türlü detaya takmadan doğada hazır olanı doğrudan tüketir. diğer canlılar iletişim aygıtları, kurallar, devlet, bürokrasi, eğitim, sağlık, evllilik, protesto ve milyon tane kavram ve kurumlarla uğraşmadan içlerinden gelen dürtü ve ortamın imkanları kadar emeklilik hesaplamadan yaşar gider.

  yani bir insan eşcinsel ise insan olarak eşcinsel olur, bunu doğa ile mukayese etmeye, doğadan örnek bularak yaptığını meşrulaştırmaya ihtiyacı veya mecburiyeti yoktur. mesela doğada olmadığı halde insan toplumlarında vergi toplama, hapsetme veya faşizm gibi hadiseler de var, bunları ne yapacağız?

  bir insan kendi götü ile ne yapacağı konusunda ne doğaya, ne allaha, ne kula, ne kula kulluk edene, ne de ölülerden arta kalmış törelere hesap vermek zorunda değildir. bazı gerzek insanlar ve onların aynı oranda gerzek kuralları başka hiçbir işleri kalmamış ya da dünyadaki bütün açlık, fukaralık, evsizlik ve adaletsizlik sorunlarını çözüp bitirmiş gibi kalkıp bir insanın göt deliği ile ne yapıp yapamayacağı konusunda ahkam kesebilir:

  işte bu münasebetsiz yaratıkların bir göt deliği kadar kıymeti yoktur; söyledikleri ve şikayetleri de olsa olsa göt deliğinden çıkan malum ses kadar anlam ifade eder.
  2 -4 ... baftan
 9. 9.
  Eşcinselliği normal olarak görme zihniyeti. Yani tıpkı eşcinselliği normalleştiren antik yunan felsefecilerin dediği gibi: "insan düşünen bir hayvandır". Yok, o iş öyle değil. insanı hayvan yerine koyamazsınız. insan insandır, hayvan değil. insanlık tarihi Hz ademden (a.s.) beri yaklaşık 25 ila 30 bin yıllık. Sodom ve gomore ile birlikte Livatanın ortaya çıkışı ise 3600 yıllık bir mesele. O halde nasıl oluyor da başta olmayan sonradan meydana gelen bu iş normalmiş gibi addediliyor?

  --spoiler--
  ibn-i Abbâs’tan diğer bir rivâyete göre Allâh Rasûlü -sallâllâhu aleyhi ve sel­lem- üç kere:

  “Lût kavminin işini (livâta) yapan mel’ûndur (lânetlenmiştir).” (Tirmizî, Hudûd, 24/1456) buyurdular.

  Mâlik bin Dînâr buyurdular ki:

  “Geçmiş ümmetlerin hiçbirinde livâta işitilmedi. Ancak bu çirkin fiil Lût kavmi arasında görüldü. Onlara da bu fiili şeytan öğretmişti. Ve insanlar, yaratılış­larına zıd olan bu fiili işleyince, ilâhî gazab ve azâba sürüklendiler.
  --spoiler--
  5 -5 ... gazeloglu
 10. 10.
  eşcinselliği bir yere kadar anormallik olarak kabul edebilirim. hastalık olduğunu kabul etmem.

  diyelim ki hastalık, be amın evlatları size mi düşüyor insanların hayatlarını nasıl yaşayacaklarını söylemek?

  siktirin gidin başınızı çevirin görünce.
  9 -5 ... yuruyen cinsellik