1. 1.
  Üzgünüm tedavisi yok, küçüklüğümden beri böyleyim. Ne bir erkek tarafından reddedildim ne de bu kavramları görerek etkilenip büyüdüm. Böyle bir ülkede, böyle insanların arasında tedavisi olsaydı koşa koşa gider tedavi olurdum ama yok. Küçük akıllarınız alır mı bilmiyorum ama azıcık deneyin, bu bir hastalık değil. Herkes kendi işine baksın, insanların hayatlarına burnunuzu sokmayın, geçinip gidelim.
  4 -1 ... mor kadife
 2. 2.
  ruhsal problemler yaşayan insanın ruhu hastadır, götünü siktiren adamın götü hastadır.

  ibneliğe boşa kılıf aramayın.
  -5 ... pietro pacciani
 3. 3.
  millet götünü siktiriyor, bizim dincilere dert oluyor. oğlum bu kadar fesatlanacığınıza siz de siktirip rahatlayın. fesatlığınızı alır.
  1 -1 ... agnostos
 4. 4.
  sense8'de biz söz vardır..."ben onu sevdim, cinsiyetini değil." eşcinsellik hastalık değildir, hatalı önerme.
  4 -1 ... keshberfo
 5. 5.
  bir arkadaşımın şöyle dediğini hatırlıyorum "kendi isteğimle 3 ayrı doktora gittim ama yok olmadı. hala eşcinselim".

  trollere edecek lafım yok ama içinde zerre kadar düşünme yetisi olanlar bu yazılanlara kulak versin.
  1 -1 ... depresif prozac
 6. 6.
  Bu başlığı açan ve destekleyenlerin ruhu kirli. Bırakın insanciklari, onlar sizi rahatsız ediyor mu? Zihniyetiniz diyorum hic bir zaman değişemeyecek türden.
  3 -2 ... kotlin
 7. 7.
  Eşcinsellik Ruhsal hastalık mı değil mi tartışması yıllardır yapılıyor. Kimileri bir hastalık derken kimi Eşcinsel savunucuları bazı karşı argümanlarla hastalık olmadığını iddia ediyor. Bu hamur daha çok su götürür. Bu noktada Benim bu konudaki fikrimin bir önemi Yok.

  Ancak eşcinselliğin yol açacağı şöyle bir bedensel sıkıntıya dikkat çekmek istiyorum. Belki bu konuda insanları uyarmış bile olabilirim.

  Şöyle ki; Pasif bir eşcinselin zamanla Anüs kasları gevşeyecek yaşlandıkça follofoş olacaktır. bundan dolayı hapşursa altına kaçıracak muhtemelen bez bağlamalık duruma düşecektir. Kim ister böyle bir yaşlılık.

  Herkesin sağlıklı bir yaşlılık geçirmesini niyaz eder gözlerinizden öperim.
  1 ... judas
 8. 8.
  Bir insan neden hemcinsine aşık olur ki? Düpedüz sapıklıktır.
  2 -1 ... selia