bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  çelişkili hareketlerden sadece birisini yapmaktır.

  bana kalırsa ikisi de normal değil. ikisi de sapıklık.

  ''eşcinsellik onun tercihi yaaaaa saygı duyun'' diyenler benzer mantıktaki sübyancılık için aynı şeyi demezler. niye çünkü bunun orospu çocukluğu olduğu apaçık belli. ama eşcinselliği savundukları mantıkla sübyancılık arasında fark yok.
  -10 ... cok konu var ve konulu severim
 2. 2.
  bir troll beyanatıdır.
  2 ... tohat
 3. 3.
  (bkz: çelişki yok çelişki senin kafanın içinde)
  ... ne bicim de olmus
 4. 4.
  eşcinsellik ve sübyancılık çok farklı şeylerdir. Birbiriyle karıştırılıp, aynı kefene konulmamalıdır. Eşcinsellik bir hastalık değildir, fakat sübyancılık ciddi bir hastalıktır. Sevgilerimle.
  1 ... yesil basli govel hulk
 5. 5.
  götüm götüm kıvırmalarla savunulan hareket.

  ahahahaaah savunmalara bak. şimdi sübyancılığın orospu çocukluğu olduğu konusunda hepimiz hem fikiriz. ama orataya atılan teze karşı çıkmalar çok komik. misal eçcinseller kendi cinsinden başkasından hoşlanamıyor ama sübyancı kendi yaşıtıyla tatmin olabilir denmiş. ahaha biseksüeller ölsün o zaman dafadfafa...
  -4 ... cok konu var ve konulu severim
 6. 6.
  yanına sübyancılığı, çocuk seviciliğini koyunca homoluk çok matah bir şey oldu. ikisi de leş. buradan herkesin ip sini alıyorum; hem burda atıp tutup hem teen porn katagorisine bakanların canına sıçarım ona göre.
  ... yummy
 7. 7.
  iki yetişkin insanın belki sadece kendi tercihleriyle belki de biyolojik olarak öyle hissettikleri için kendi rızalarıyla yaptıkları seçimi mide bulandırıcı bir sapıklık olan sübyancılıkla karıştıran insanların düşüncesidir.akıl almazdır.üzücüdür.
  ... kingofanonim
 8. 8.
  Daha cinsel tercihine karar vermemiş hatta cinselliğin anlamını bilmeyen birine sapıklık yapmakla cinsel kimliğini belirlemiş iki insanın beraber bir şeyler yapması kesinlikle aynı kefeye konulamaz. saçmalıktır.
  2 -1 ... democracy is so overrated
 9. 9.
  süyancılık aşağılık bir şeydir. sapıklıktır. eşcisellik de orospu çocukluğu olmasa da sapıkça ve ters bir şeydir. yani bu iki durumdan birine karşı olup birine destek olmak paradolsaldır.
  ... cok konu var ve konulu severim
 10. 10.
  eşcinselliğin hormonal bir olay olup , sübyancılığın sapkınlıktan kaynaklandığını bilmeyen insanların karşı olduğu olay.

  (bkz: bi bitmediniz)
  ... kavonoz necati