1. 1.
  eşcinselliğe gelen en son yorumlardan biri.
  hiç bir eşcinselin kendini tedavi edilmesi gereken biri olarak gördüğünü duymadım şimdiye dek ama..

  http://www.hurriyet.com.t...azar/14031207.asp?gid=373
  2 -1 ... walter klemmer
 2. 2.
  (bkz: ipnelerle pek bir haşır neşir olmak)
  4 ... siddartha
 3. 3.
  dünya görüşü olmayan dar zihniyetli bir kişi söylemidir. Eşcinsellik hayatın ve insan doğasının gerçeklerinden biri olup ne yazık ki bulunduğumuz ülkede hoşgörü gösterilmeyen durumdur. Hatta eşcinsel olduğu için ailesi tarafından öldürülen vakaları da ne yazık ki gördü bu gözler. Eşcinsellik hastalık değildir efendiler. Ancak eşcinselliği reddetmek ve yok saymak ancak hasta bir ruhun söylemi olabilir.
  3 -7 ... jane doe
 4. 4.
  haklı olan ve bu ibne medyanın karşısında söylenmesi cesaret isteyen gerçektir.
  3 -5 ... affetmem cizerim
 5. 5.
  bir de psikiyatrislere soralım bakalım onlar da aynı görüşte mi sayın bakanım. bu ülkede yetkili kişiler yetkilerinin ve bilgilerinin haricindeki konularda işi konunun uzmanına bırakmayı öğrendiğinde yetkileri kötüye kullanma hastalığı da çözümlenecektir.
  eşcinsellik hastalığını doktorlara bırakın ülkedeki sorunlara çözüm arayın sayın kadın bakan. o koltuğa oturduğunuzdan beri hiç adalet sistemine, mahkemelerdeki kadın profiline bir göz attınız mı? bırakın bölücülüğü. eşcinsel kişiler kimseyi aç, işsiz bırakmıyor, adaletsizliği sağlamıyor. ama siz bunları yapıyorsunuz nokta.
  1 -1 ... thelma
 6. 6.
  saçmalık. eşcinsellik kesinlikle bir hastalık değildir. kişi kendisini öyle hisseder ve öyle davranır. sadece toplum bir türlü bunu kabullenemez. topluma ne oluyorsa anlayamadık bir türlü. bize zararı olmayan insanların cinsel yaşamından bize ne herkes kendi işine baksın.
  -3 ... emi13
 7. 7.
  biz bu kafayla ab'ye girmek için daha çok uğraşırız dedirten olay. avrupa artık eşcinselleri hukuki olarak tanıyor ve onlara evlenme hakkı veriyor. ab, hani şu bizim girmeye çalıştığımız, bilimde ve fende tavan yapmış olan o birlikteki doktorlar gerizekalı olmuş olacak ki eşcinselliğin bir hastalık olduğunu keşfedememişler ve tedavi edememişler.
  zaten bunu yapsa yapsa aliye kavaf yapar. olmadı okuyup üfletir yine iyileştirir bu hastalığı. sonra bir muskayla da garanti altına alır eşcinselleri.
  -1 ... bad influence
 8. 8.
  insanların nelerden hoşlandığı sadece kendilerini ilgilendirir.

  bu nedenle bu duruma bir hastalık olarak bakmak iğrençliktir. eğer bu tür insanları sevmiyorsan durmazsın yanında olur biter ancak hakaret etmek asıl hastalıktır ve tedavi edilmelidir.
  her koyun kendi bacağından asılır düşüncesi ile haraket edip üstümüze vazife olmayan şeylere burnumuzu sokmasak çokta iyi olur zannımca ...

  (bkz: kılavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmazmış)
  2 ... kukembles
 9. 9.
  Erhan Afyoncuoğlu repliklerini içeren başlıktır.
  -1 ... dont be cute
 10. 10.
  yanlış bir söylemdir. benim arkadaşım var turp gibi mahallenin, ben hariç bütün erkeklerini sıradan geçirmiştir. öyle adam hasta olur mu canım?
  2 ... yerli anestezist pisikopat