bugün

Varsa bana da söyleyin, bıktım mapustaki kontrolsüz eş cinsellerden.
(bkz: homofobinin tedavisi)

siz nasıl iğrenç yaratıklarsınız ya. size ne olm? bırakın kim kimle ne istiyorsa yapsın, kim kimi seviyorsa sevsin. ulan amma korkuyorsunuz ''aman biz de eşcinsel oluruz'' diye. bu içinizden gelirse gelir korkmayın, netflixte iki dizi izlemekle falan olmaz.

boşa dememişler eşcinsellerden nefret edenlerin çoğu gizli, bastırılmış eşcinseldir diye. öyle bir şey varsa da korkmayın, yaşayın hayatınızı rahat rahat. (bu kadar homofobik yavşak varken ne kadar rahat olursa tabii, o da ayrı)
maruz bırakma tedavisi en iyi tedavi. bol bol karşı cinsle cinsel seks yapmak tedavi edebilir. ama bol bol. günde birkaç kez.
Cinsiyet karmaşası yaşayan erkek çocuklarına 40 gün horoz eti, kız çocuklarına 40 gün nohut suyu içirilirse geçitigini bir yerde okumuştum,
DOğruluk payı ne kadar bilemem.
Eşcinsellikle ensest pedofilinin hiç bir farkı yok.beni sözlükten bilen biliyor yobaz değilim ama sapıklığı normal kabul eden çakma solculardanda değilim.
hormon ve psikolojik tedavidir. evet.
Değişik yöntemler vardır.
"Yarbay kemal ile 1 hafta takılmak" en kısa ve etkili olanıdır. içinizde birazcık erkeklik kırıntısı kalmış ise o 1 hafta da yeşertirim.

Özellikle magic bebişimden mesaj bekliyorum.
yoktur bence.
Esas sizi yaktırmak gerek bence.

(bkz: sevgi duygusunun tedavisinin olması)

illa biz tedavi isteriz diyenler için ben yine önereyim: (bkz: manipülasyon)

Manipülasyon yöntemiyle birisini istediğiniz şeye yönlendirebilirsiniz. (bkz: ikna kabiliyeti)niz yüksekse o neler neler yaparsınız...

Ama ben bir karşıcinseli eşcinsel yapacağım SJ.

Ben eşcinsel bir birey olarak eşcinselliği normal görüyorum ki zaten sevgi duygusu anormal bir duygu olamaz. Orada manipülasyon derken genel olarak yönlendirmeden bahsettim. Bir karşıcinseli de eşcinsel yaparsın manipülasyonla. Kapiş SJ. Evet.
hepsini teker kişilik hücrelerle karantina kamplarına almak.
https://youtube.com/short...hkR7Q?si=CsepQKLeQE-IoxCL
Tek branş yetmez bunu çözmeye. Öncelikle psikolojik ve fizyolojik olarak ibre hangi tarafa yakın ona bakılacak. Hangi tarafa yakınsan cerrahi ve hormonal dokunuşlarla yakın olduğun tarafa yelken açacan. Gerekirse psikolojik destek alacan.
Seksomanyak tacizci insanlar. Uganda devlet başkani eşcinsellerin idamını ongören yasayı onayladı ayrica suudi arabistanda da yasak.
Adam gibi ulkeler yasakliyor bu şeyi.
Sözlük gay ve travertenlerinin tepkisinden çekindiğim için konu hakkında yorum yapmak istemiyorum. Ama baya baya homofobik bir insanım.

Benden uzakta birbirlerinin içinden aşk ve sevgiyle geçebilirler.
1950 lerin başında ingiltere de yaşasaydınız kimyasal hadım yöntemi ile kısırlaştırma şeklinde denenirdi.
Zaten cinsel yönelimlerin tedavisi olmaz ki.

ikisi de(Eşcinsellik, karşıcinsellik) içinde sevgi barındırır.

Ha tabi manipülasyon gibi psikolojik taktiklerle birini istediğin şeye yönlendirebilirsin.

(bkz: manipülasyon yöntemiyle birisini eşcinsel yapmak)
Ben akademik olarak böyle bir tedavi var dedim.
Mesela yabancı bir çalışma:
https://www.kitapyurdu.co...vaka-oykuleri/625915.html

isterseniz Alıp okuyabilirsiniz ama istemiyorsanız zorlayacak halimiz yok.

Bunlar niye hırçın ve saldırgan oluyorlar bu konu da araştırılmalı bence.
Hormon düzeylerine bakılması, cinsel tercih ne olursa olsun gerekli bir kontroldür. Zira hormonlarımız vücudumuzun işleyişini düzenler.

Sadece eşcinseller için konuşmak gerekirse, öz saygı ve öz değer sorunları olduğu için eşcinsel eğilimleri olan insanlarla karşılaştık meslek gereği. Eşcinsel kişinin kendilik algısı değerlendirmeli, böyle bir sorun varsa psikoterapi şarttır.

Onun dışında kişiler gerçekten karşı cinse aşk, sevgi, cinsel istek hissedemiyorsa bu hisleri yalnızca kendi hemcinslerine duyabiliyorlarsa eşcinselliğe saygı duymamız gerekir. Zira homoseksüeller ve heteroseksüeller psikoseksüel olarak aynı şekilde değerlendirilir.
Tedavi ol diyen Heterolarin bizden daha çok tedavilik olması falan...

Her gün sizin ahlaksızlıklarinizi felan görüp okurken kendimize çeki düzen verdik MK...

Aynen Hetero. Git tedavi ol. Hade. Kaybol...
fakirliğin aşısı olsa almaya parası yetmez.
eşcinselliğin tedavisi var.
Tedavisi ve onarım terapisi vaka öyküleri için akademik makaleler var. Bunları okuyun, araştırın.

Tedavi psikolojik olarak yapılır diye düşünüyorum. Ayrıca hormon tedavisi demişler yukarıda. Olabilir belki o da uygulanıyordur.

Tabii önce kişinin tedavi olmak istemesi lazım.
Bence isteyin erkek, kadın bütün eşcinseller...
ilmi yüksek bir hoca ve bir adet boş ev yeterlidir. evde kimse olmayacak şekilde musallatlı olan kişiyi mermer bir yatağa yatırırlar. bir gece hoca yanında kalarak kuran hatmeder. daha sonra oda tamamen karanlık olacak şekilde musallatlı kişi okunmuş incir ağacından çıkma sopalarla dövülür ve yeniden mermere yatırılır. eğer yaralar 3 güne tamamen iyileşirse bu kişi bu durumdan kurtulmuş sayılır.
Ben tedavi olmak istiyorum demedim ki? "Tedavi diyenlerin tedavi önerisi nedir?" Acaba diye meraktan yazdım.

(bkz: beynini kullan çocuğum)
Ilk defa tedavi olmak istiyorum diyen escinsel duydum. Genelde her insan kendinin mukemmel oldugunu tum dunyanin kendi icin yaratildigini dusunur boyle olunca kimi arizalari insanlar duzeltilecek bisey gibi görmüyor.
Bence psikiyatriste sormalisin bunun bir tedavisi varmı.
Tıbben eşcinsellik bir çesit davranış bozukluğu (yani psikiyatrinin alanina giriyor sanirsam) ote yandan escinseller bunun davranis bozuklugu yada hastalik oldugunu kabul etmez genelde.
Meshur lezbo lady gaganın ben boyle dogdum sarkisi bunu anlatır.
Hormon tedavisi al.

Ya da alma git istediğin yerde çaktır ama bizim kulakları zikme rica ediyorum.