1. 1.
  bazıları eşcinsellik deyince yine kadın eşcinselliğini hiçe sayıp erkek eşcinselliğini baz alıyor,

  dünyada herkesin soyunu devam ettirme gibi bir zorunluluğu yok, evet genetik olduğu seneler evvel kanıtlanmıştır, ilgili kaynaklara bakmanız yeterli bunun için uzun uzun yazamam.
  -2 ... bdsm hayrani slut girl
 2. 2.
  Eşcinselliğin genetik olması evet çok mantıklı. Eşcinsellik büyük ölçüde psikolojik bir sorundan öte değildir.
  ... ktm li aynasiz
 3. 3.
  "Evrimci Tayfa" diye bir şey yoktur. Evrim Bilimi vardır. Nasıl Biyolojici tayfa, Matematikçi Tayfa, Tarihçi Tayfa, Coğrafyacı tayfa diye bir şey yoksa, nasıl bunların her biri yoğunlaştığı alanda çalışmalar yapıp, delillerle sonuca ulaşan bilim dalları ise evrimde bire bir bilimdir.

  Evrimi kabul etmeyen tıp, biyoloji, matematik, kimya, fizik ve diğer hi bir bilim dalını da kabul edemez. Tıbbı tamamen inkar etmesi gerektiği gibi bütün diğer bilim dalları ve bunların ortaya koydfuğu yaşam şeklini inkar etmek zorundadır.

  Yani ateşin bulunmasından bu yana var olan insan üretimi hiç bir şeyi kullanmaması gerekir. Çünkü götüne giydiği donun kumaşını ören makineden, sıçtığı bokun toprağa ulaştıran kanalizasyona kadar her şey bilimin ürettiği yaşamdır.

  Bu insan dal taşan bir mağaraya yerleşip şu an yaşayan az gelişmiş goril, şempanze vb. primatlardan dahi az alet, edevat kullanan bir yaşam sürmesi gerekir.

  Evrim bir ideoloji, din veya fikir değildir. Evrim insanların, canlıların nasıl oluştuğunu gösteren bilim dallarının bu gelişmeye ve/veya değişime verdiği addır. 200 Yıl kadar önce o günün teknoloji ve bilgisine göre kısıtlı kanıtlarla ortaya çıkmış evrim teorisi bugün teori olmaktan çıkıp açık ve net şekilde kanıtlanmış, bilinen bilimsel gerçektir.

  Evrimi inkar etmek en az yer çekimi, dünyanın yuvarlak olduğu, dünyanın uzay boşluğunda olduğu gibi gerçekleri de inkar etmek kazar gerzeklik ve salaklıktır.

  Ayrıca evrim "Eş cinsellik kalıtsaldır" diye bir iddia bulunmaz. ! "Eş Cinsellik bütün canlılarda canlı türleri ortaya çıktığı günden bu yana var olan bir şeydir, kalıtsal olarak da bütün karakteristik ve fiziksel özellikler gibi nesilden nesle de aktarılabilir" der.

  Şu kavramları bir doğru öğrenin Amına koyim.
  Elinize 2 kitap alıp okuyun. tek hücreli parazit, amip, tenyanın bir canlının organlarına yapışarak yaşaması gibi bir hayat sürmekten vazgeçin...
  1 -2 ... usayavuz
 4. 4.
  yalan mı doğru mu olduğu henüz belirlenememiş iddiadır.

  olmayan aklınca evrim teorisini anladığını sanan cahil cühelaya bu konuda laf yetiştirecek değilim. varsınlar düz mantıkla pek mühim bir tespit yaptıklarını, evrim teorisini tuşa getirdiklerini sansınlar.

  meseleye aynı açıdan ama başka bir yönden bakmak daha eğlenceli geldi bana. olay şu:

  efendim test meraklısı bir tanrı var. derdi neyse artık... ha, bu arada ilim sahibidir, yaptığı testlerin sonucunu baştan bilir. hatta "sonuç" ve "baştan" gibi kelimelerin de manası yok, zamandan zaten münezzehtir (aslında burası islami açıdan hiç de net değil ama hadi öyle olsun). yine de test yapmadan, yarattıklarına eziyet etmeden duramaz. sonucu bilmesi mühim değil, illa test yapacak!

  neyse, bu tanrının aklına şöyle bir fikir gelir: neden bazı erkeklerin canının erkek, bazı kadınların canının kadın çekmesini, bazılarının iki cinse de eğilimli olmasını, bazılarının ise karşı cinsle hiç işinin olmamasını sağlamayayım ki? sonra, ne istiyorlarsa onu yasaklar, illa karşı cinsle işinizi görün, olmuyorsa hiç cinsel aktivite yapmayın, yoksa alayınızı cehenneme atar sonsuza kadar ananızı bellerim derim. ne eğlence - pardon sınav- ama!

  ne oldu? tanrı vardır filan diyen bazı saykodeliklerin yalan söylediği mi ortaya çıktı?

  not: tanrının eşcinsellere reva gördüğü testi heteroseksüeller (ki ben de öyleyim) akıllarında canlandırmakta zorluk çekerler nedense.

  şöyle örnekleyeyim: erkek olduğunuzu varsayalım. cinsel arzularınız dorukta, hormonlar tavan, canınız kadın çekiyor, erkeklere asla arzu duymuyorsunuz fakat sorun şu ki tanrı illa diğer erkeklerle şeyetmeniz gerektiğini buyurmuş. eh, artık ruhban papazlar gibi mi yaşarsınız, yoksa kıllı bıyıklı demeden elin herifleriyle iş mi tutarsınız, yoksa cehennem tehditlerini sallamaz, kadınlara mı yönelirsiniz bilemem.
  2 -2 ... rumeli71