1. 1.
  Çoluk çocuğa cinsel istismarda bulunmakta bir insan hakkı değildir. Eee ?

  Konu kilit.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2124021/+

  Manevi ilkeli Liyakatli Diyanet Ve Vakıf Çalışanları Sendikası (Mil Diyanet-Sen), LGBT+i derneklerinin kapatılması ve Türkiye’nin istanbul Sözleşmesi’nden çekilmesi çağrısında bulunarak, “Eşcinselliği tercih etmek, bir insan hakkı değildir” dedi.

  https://www.cumhuriyet.co...insan-hakki-degil-1810554
  6 -1 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  adı üstünde "cinsel tercih" heteroseksüel olmak ne kadar insani hak ise, homoseksüel olmak da o kadar insani haktır.
  4 -1 ... keshberfo
 3. 3.
  insan hakkinin ne oldugunu sacma sapan bir dernekimsiden ogrenecek degiliz! bunlar gibi gereksiz devlet memuru olusumlarina pek soz hakki vermemek lazim! zira bunlar fikrine basvurulacak ya da dikkate alinacak olusumlar degil!

  (bkz: lgbt hakları insan haklarıdır)
  2 -1 ... crossd
 4. 4.
  Haktır hukuktur tercihtir yönelimdir hepsine eyvallah saygı duyarım ama tasvip etmem
  Mutlu ama uzak olsunlar.
  3 -1 ... papay
 5. 5.
  kimin kimi siktiği konusunda amma kafa sikiyor bunlar da ha...

  ozan güven in o meşhur sözü geliyor aklıma...
  4 ... mr opus magnum
 6. 6.
  insanların bir gün uyanıp "lan ben kendi cinsimle sevişeyim" diyerek eşcinsel olduklarını zannediyor bunlar.

  eşcinsellerin bunu tercih ettiğini, canları sıkılınca vazgeçtim ben karşı cinse geri döneyim diyebileceğini düşünüyorlar.

  -ki öyle bile olsa sana ne, bana ne, bize ne? kendi isteğiyle sevişenlere kudurdukları kadar dindar geçinenlerin tecavüzlerine, sapkınlıklarına ses çıkarsalar keşke.
  7 ... kinamiyo takao
 7. 7.
  Eşcinsellik bir tercih değildir. Bu kafaların önce bunu anlaması lazım.

  Çocuklarınızın kiminle sevişeceğine siz karar veremezsiniz. O yüzden cinsel kimliği baskın çocuklar yerine "insan" yetiştirmeye odaklanın.

  Böylece herkese saygı duyan "insan"ların yaşadığı bir toplum olabiliriz. Aksi halde farklı olana nefretle bakan nesiller yetişmeye, yetiştirilmeye devam edecek.
  7 ... imla
 8. 8.
  bunu diyen zihniyetin sonrada gidip ailecek seyhinin cesmesine agzini dayayip kana kana icmesi ayri bir tez konusu.
  ... dinsiz kitapsiz kafir
 9. 9.
  Eşcinsellik sapkınlıktır. Lamı cimi yok! Hiç boşuna yok efendim dünya sağlık örgütü hastalık listesinden çıkardı tarzı bir savunma yapmayın kalbinizi kırarım. Dünya sağlık örgütü bunu ampirik bulgular sonucu mu yoksa bir takım lobilerin baskıları sonucu mu hastalıktan çıkardı iyi düşünün. Eşcinsellik normal diyen adam pedofiliye de enseste de normal demeli hiç kusura bakmayın. Şimdi bir takım beyinsizler diyecek ki pedofilide taraflardan biri çocuk olduğu için eşcinsellikle bir tutulmaz hede hödö. Ben burada bu terimleri eylem olarak değil fikir olarak örnek veriyorum. Yani bir kişinin karşı cinse cinsel yönelim duymayıp kendi cinsiyetine cinsel yönelim duymasıyla reşit olmayan birine cinsel istek duyması arasında fikir sapması olarak hiçbir fark yok. ikisinde de normalden sapma var mı? Var! Bu kadar basit. Bakın sadece eyleme hiç dökülmemiş, sadece zihinde fikir olarak kalan bir yönelim halinden bahsediyorum. Yoksa ben de biliyorum eşcinselliğin iki reşit birey (parklarda parlak ergen avına çıkmış dayıları saymazsak) arasında meydana gelen yönelim hali olduğunu. Hadi eylem konusunda farklılık var, birisinde taraflardan biri reşit değil desek bile konu enseste geldiğinde ne fikir olarak ne eylem olarak aralarında hiçbir fark yok. Ensest kelimesi, çok yakın akrabalarla ilişkiye girmenin hayali bile hepimizin midenizi nasıl bulandırıyorsa eşcinsellik de, aynı cinsiyetten iki bireyin de ilişkiye giriyor olması ve bunun da filmlerde, dizilerde, protestolarda alenen gözümüze gözümüze sokulması da bizim midemizi bulandırıyor. Bu bahsettiğim üç kavram arasında sapkınlık olarak hiçbir fark yoktur. Bu yüzden buralarda boş yapıp da sapkınlığınızı normalleştirmeye çalışmayın. ''Heteroseksüeller vardır''
  1 -3 ... kazuo kiriyama
 10. 10.
  (bkz: kazuo kiriyama)
  Sapıklık veya değil geçelim bunları. Ülkede insanlığa düşman fundamentalist hareketler yükselirken, ekonomi gittikçe kötüleşirken, akademisyenler donanımsızken ve daha birçok sıkıntı varken birileri neden sürekli eşcinsellik, altcinsellik, üstcinsellik gibi mıymıntı şeyleri gündeme getiriyor? Bence çok pis çıkar sağlıyorlarda ondan.
  ... weberfoucault