1. 1.
  (bkz: soyumuz tükeneceeğğ diye eşcinsel karşıtı olmak)
  1 -6 ... system error
 2. 2.
  gereksiz ıslak köpek duyarı kasan insanla aynı şahısdır efendim. hastalık değil tercih değil yönelim hiç değil tamamen dikkat çekme çabasıdır. öyle olmasa bile bu hemcinslere beslenilen ayıp etik olmayan iğrenç duygu şahısın kendisi tarafından bastırılmalıdır.
  2 -3 ... aka ulak
 3. 3.
  Soyun kuruması değil mesele.
  Yaaradılıştan geliyor.
  Eline bir mıknatıs al.
  Mıknatısın iki kutbu vardır. N ve s.
  Eğer s kutbu olmazsa, sadece n kutbu mıknatıs olmak için yeterli değildir. sadece s kutbu olsa, yine mıknatıs olmak için yeterli değil.

  Eline şimdi de bir pil al.
  + ve - kutupları vardır. Ne - kutup ne de + kutup olmadan pil çalışmaz.
  istersen iki kutbu da + yap veya iki kutbu da - yap pil yine çalışmaz.

  Anlayabiliyor musun?
  4 -1 ... the champion for us
 4. 4.
  insan olduğu için saygı duyuyordur. Cinsel tercihleri onu ilgilendirir.
  4 -3 ... ferrari italia
 5. 5.
  saygı duyarım desteklerim normal bir insan olarak görür dost da olurum sırf cinsel veya duygusal seçimi farklı diye bir insan dışlanamaz dışlanmamalı.bundan büyük cahillik aptallık yok.sever sayar destekler ve saygı duyarım evet.
  3 -4 ... nick koymayi unuttum
 6. 6.
  sakat, hastalıklı, yaratılışa uymayan, normal olmayan bir dürtüye, eğilime, isteğe saygı duymak öncelikle insanın kendisine yaptığı en büyük saygısızlıktır.
  4 -1 ... aeneskral
 7. 7.
  Aklı kıtdır.
  ... ayetullah humeyni
 8. 8.
  Eğer etliye sütlüye karışmayan bir eşcinselse başımın üstüne. Ama her fırsatta bunu dillendirip üstüne bir de çığırtkanlık yaparsa sikerim. Şov yapmasın kısaca, saygı duyayım.
  2 ... kendini kandiran adam
 9. 9.
  Benim. Herkesin Seksine kimse karışamaz öncelikle. Daha önce de yazdım birkaç kez, Her kim bir başkasını zorla "sikmiyorsa" ve bu eylemi çocuklara karşı değilse kimseyi alakadar etmez. isteyen istediğiyle rıza dahilinde birlikte olabilir. Bu gayet normaldir. Sen götüne güveniyorsan korkma...
  Bu ilişkilerin doğal afetlere sebebiyet verdiğine inananlar da lütfen gidip beynini kontrol ettirsin ve mümkünse toplum içine çıkmasın.

  Not: hetero kere heteroyum.
  3 -3 ... dalvadoor sali
 10. 10.
  Yoo saygı duymuyorum. Çünkü bunun saygıyla alakası yok.
  Siz hiç bir heteroya, bir heteroyu sevdiği için saygı duyuyor musunuz? O zaman buna niye saygı duyulması gereken bir mesele olarak bakıyoruz?
  Bu hayatın içindeki herhangi bir olay, şunu bir anlayın. Hazmedin ve insanların yatak odalarına, kimi sevdiğine, kimin çocuğu olabileceğine vs. Karışmayı ve yorum yapmayı bırakın artık.
  Hayatınız yok mu sizin?

  Edit: kuduranlar olmuş, daha da kudursunlar madem.

  eşcinselliğe saygı duyan insan
  3 -3 ... hannah mckay