1. 1.
  kesinlikle doğrudur burada yetişkin insanlar ele alınmamalıdır. daha ergenlik döneminde olmayan ve ergenliğe yeni adım atmış çocuklar ele alınmalıdır. bu çocukların eşcinsellik vebasından uzak tutulması için önlemler alınmalı ve toplum nezdinde eşcinsellik hoş gösterilmemelidir.

  eşcinsellik dünyada hastalık olarak kabul edilmiştir.
  6 -4 ... o rus bu rus
 2. 2.
  ve arti olarak orgutleri-komiteleri olan lgbt vb unsurlar goruldugu yerde lağvedilmelidir.
  2 -1 ... arxaggelou
 3. 3.
  eşcinseller olmasa başka bir bahane bulunacaktır.
  2 ... karanligin ruhunda bir gece
 4. 4.
  toplumu bilemem ama benim ahlakımı bozdukları kesin.
  2 ... birsenbirbenbirdepara
 5. 5.
  toplumun eşcinsellerin psikolojisini bozması peki. ahlak kavramı olsa eşcinsellere değil de bin bir türlü ahlaksızlığa tepki gösterirler. ahlak mı kalmış ki?
  2 -4 ... kotlin
 6. 6.
  haklı önerme. heteroların yılın belli bir haftası sokaklarda çoluk çocuğun önünde birbirlerini siktiklerini görmüyoruz. ama nedense "çok normal" homolar için bu olay her yıl vazgeçilmez bir cümbüş.
  ... caranthir
 7. 7.
  Bana bunun neresi onur yürüşü anlatın istanbul beyoglu
  https://youtu.be/k5iozM5ZiNE
  -1 ... banav
 8. 8.
  Kuran kurslarinda el kadar sabiilere tecavuz ederek kimsenin ahlaki bozulmadi evet. Her onune gelene yazarlik verirseniz olacagi bu iste; bozuk duzen, bozuk cark, bozuk millet. Keske bizde isvicreliler gibi boynuzlu boynuzsuz inek tartismasinda olsak, keske insanlarin ne olduguna degil nasil yurege sahip olduklarini ve herseyden once hurriyetin geldigini kabul edebilsek.
  -2 ... pressthekeysmakethisgirlfirst