1. 109.
    inkar edilemez gercektir.

Toplum ahlaki icin Bu hastalikli ruhlu ipnelerin kiclarina tekmeyi basip sinir disi etmek lazim.

Escinseligi savunanlarin icindede gizli kalmis gaylik, ipnelik oldugu soylenir.
    #37773409 :)
  2. 110.
    - gel hilmi öpüşelim de toplum ahlakını bozalım.
    - olur sedat abi.
    - hilmiciğim böyle tam bozamadık benim sana kitlemem lazım, sorun olmaz de mi?
    - ayıpsın abi, buyur göt senin.
    - her şey toplum ahlakını bozmak için kendim için istemem yani.
    - elbette, buyur.
    #37773421 :)
  3. 111.
    bir söylem.

https://video.uludagsozluk.com/v/beşiktaş-161583/

#37773433 :)
  4. 112.
    Bir bakıma doğru olabilir.
    #37773438 :)
  5. 113.
    Senin de toplumunun da ta amına koyayım orospu çocuğu.
    Sana ne lan. Yarrak, sana mi kaldı toplumun ahlakı.

Dedirten yanlış önermedir.
    Herkes cinsel tercihini yaşayabilir.
    #37773443 :)
  6. 114.
    Sen sevgilinle parklarda orda burda öpüşürken sarmaş dolaş otururken gayet ahlaklı o hem cinsini sevip elini tuttu sarıldı diye ahlaksız. Aynen kardeşim güzel kafaymış nerden aldın.
    #37774456 :)
  7. 115.
    toplum zaten çok ahlaklı ya bir eşcinseller var zaten dert olarak. sizene kardeşim kim kimi seviyosa sevsin,öpüyosa öpsün.din,dil,ırk,cinsiyet ayıracağınıza azcık iyiyi kötüyü ayırın.
    #37774477 :)
  8. 116.
    Eşcinsellerden ziyade takiyeci ibneler bozuyor toplumu. Her Allah kitap Muhammed diyenin ardından giden ahmaklar da dahil.
    #37774545 :)
  9. 117.
    tecavüzcü sapıklar ve daha niceleri bozmuyo kendine bile zararı olmayan insanlar mı bozuyo o onun tercihi kime ne ya siz kimsiniz ki başkalatına karısma hakkı buluyosunuz ucuz klavye delikanlıları işte.
    #37774576 :)
  10. 118.
    Hemcinslerin birbirlerine ilgi duyması ne zamandan beri toplumun ahlakını bozar oldu? Mesela şu an sözlükte bir kaç andaval var, sözlük yazarlarının ahlakını bozuyor ve cinsel içerikli başlıklar açıp diğer efendi yazarları da azdırıyorlar.
    Toplum ahlakını o kadar çok düşünüyorsanız kendinizi ahlaklı olun bir zahmet zira ben şu kızı şöyle gibtim veya da şu kıza şunları yaptım diyerek ahlaklı olunmaz.

Eşcinsellerin cirit attığı bir yerdeyim fakat her ne hikmetse toplumun ahlakını bozacak bir davranışlarına şahit olmadım.
    Kadın erkekten veya da erkek kadından nasıl hoşlanıyorsa kadın kadından, erkek de erkekten o şekilde hoşlanabilir. Yani kalp ulan bu illa karsi cinse mi atıp duracak, hemcinse atamaz mı?
    işin dinsel boyutunu bir kenara koyun zira şimdi kimse dini takmıyor heterolarda dahil buna..

Bırakın millet tercihini özgürce yaşasın siz 5 yasındaki kızlara tecavüz eden ibneleri düşünün, onları linç edin eşcinsellere dokunmayın artık.
    #37774664 :)
  11. 119.
    50 yaşındaki yarı zengin kadın bulsan gidersin ama sonra sağda solda tokmakciyim diye gezersin. Insanların fikir görüş ve özgürlüklerine saygınız olsun.
    #37774683 :)
  12. 120.
    vaziyet alın buralar karışacak.
    #37774692 :)

eşcinsellerin toplumun ahlakını bozduğu gerçeği ile alakalı başlıklar