1. 1.
  Hem eşcinsellik hastalık değil diyorlar sonrada doktora gidip pisikoseksuel bozukluk raporu olup askerlikten muaf oluyorlar. Ya hasta değilim diyorlarsa askere gitsinler ya da gidip psikoseksüel bozukluk raporu olup hala daha eşcinselliğin hastalık olmadığını savunmasınlar.

  Peşin not: dünya sağlık örgütünün eşcinselliği hastalık olarak görmediğini blliyotum benim bahsettiğim eşcinsellerin kendileri ile çelişmesi.
  7 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 2. 2.
  yok öyle (bkz: hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin)
  1 ... redkidin delikli golgesi
 3. 3.
  ibnelik etmişler.
  4 ... ibni maymun
 4. 4.
  Konu askerlikse milliyetçilikte kül bırakmayan tüm tipler, bedelli denince kediye dönüp miyav miyav diye askeriyenin kapısını tırmalamaya başlıyorlar. Bu da bir çelişki.

  Demek sorun eşcinsellikte değil askerlik denen olguda. Hipotezinize Başka örnek verin.
  2 -3 ... asuregibisurat
 5. 5.
  bir insan askerlik yapmak istemeyebilir bunda hiçbir sorun yok. Ama eşcinseller askere gitmemeyi isteme nedeni nedeni vicdani red veya başka bir etkenden dolayı değil ki. Eşcinsel olmalarını askerlik yapmaya elverişsiz olarak görüp pisikoaeksuel bozukluk raporu almalari. Eşcinsellik hastalık değilse eşcinsel olmak askerlik yapmak için bir engel olmamalıdır yani bir eşcinsel kendisini hasta olarak görmeyip sonra muafiyet için psikoseksüel bozukluğa sahip olduguna dair rapor alırsa kendisi ile çelişmiş oluyor.
  3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 6. 6.
  Eşcinsel çiftlerin birisinin hep erkek rolünde ve diğerinin kadın rolünde olması bence biraz çelişkili. Neden illa birisi feminin ve diğersi maskülin olmaya çalışıyor ki? Homo aynı demektir. O zaman oldukları cins gibi hareket etmeleri gerekmez mi ya da bütün bu feminin maskülin sosyal normlarından uzak bir cinsiyet geliştirmeleri fln gerekmez mi? Neyse ilginç bence. Düşündürücü.
  3 ... pinklady