1. 1.
  her insanın kendi cinsel kimliğini ve cinsel yaşamını seçme hakkı olduğunu idrak edemeyen, eşcinselliği hastalık olarak gören zihniyettir. bastırılmış cinsel kimliğinin hıncı yüzünden nefretini eşcinsellere yöneltmişlerdir. sürekli birilerini aşağılayarak kendi cinsel kimliğini öne çıkarma çabasına girişirler.
  9 -11 ... diyonsos
 2. 2.
  eşcinselliğin bir özür veya hastalık olduğu konusunda şüphe olamaz. çünkü bu normal bir durum olsaydı yeryüzünde insan kalmayabilirdi. doğaya aykırıdır bir kere. bu yüzden bir anormalliktir. ama bunları aşağılayan zihniyet, hastaları ve özürlüleri aşağılayan zihniyet gibi edepsiz ve seviyesizdir.
  edit: psikolojik veya fizyolojik olması, doğuştan gelmesi veya sonradan olması farketmez. her halükarda bir hastalık veya özürdür. hor görülmemesi gerekir. * *
  edit: lut kavminin yaptığı, normal olanı bırakıp tatminsizlik sonucu ifrata gitmek * suretiyle yaptıkları, yaratılışa aykırı bir iştir. yani bir tercih meselesidir. toptan bir kavmin eşcinsel olması * düşünülemez zaten.
  7 -6 ... serbest radikal
 3. 3.
  soyut bir kavram.
  1 ... kotu adam
 4. 4.
  (#1105298)
  1 ... dmjoes
 5. 5.
  dininin gereğini yerine getirmektir, kavimleri helaka sürükleyen bu sapkınlığa karşı tavrını koyabilmektir.
  8 -21 ... westphalia
 6. 6.
  kişisel geçmişinde mutlaka küçük veya büyük bir eşcinsel tecrübe olduğu için kendinden utanan insanın zihniyetidir.
  -4 ... volkanar
 7. 7.
  (bkz: homofobi)
  1 ... zlatan1937
 8. 8.
  eşcinsellik ile ibnelik arasındaki ayrımı bilmemekten kaynaklanır. bu arkadaşlar genelde orospu ile fahişe ya da ne bileyim elma ile armut arasındaki farkı da bilmezler. sonra kalkıp armuta çöpün var derler...
  2 -1 ... apatheticfrog
 9. 9.
  Evrimi tamamlanmamış zihniyettir. Eşcinsel de bir insandır. Sadece genlerinde bulunan bir değişiklik sonucu böyledir. o da allah'In bir kuludur. Yani allah hepimizi ayrı ayrı yaratıyorsa, kendisi de belki öyle doğabilirdi. Bunları düşünmeden empati kurmadan odun gibi yaşayan bu çağa uymayan ve türkiye'de çok sayıda bulunan insan çeşididir. Önce aynaya bakıp kendini aşağılamalıdır. Eşcinsellik ayıp değildir, zavallılık göstergesi değildir.
  1 -2 ... la psychopathe
 10. 10.
  toptur.
  2 -1 ... yanlis hata