1. 1.
  (bkz: vurduruyordur).
  3 -2 ... porno izlemeyen ergen
 2. 2.
  ılıktır.
  3 -5 ... liz queen
 3. 3.
  belkide sadece o da eşcinseldir?

  Evet bunu yazdım diye hadi beni de eşcinsel diye fişleyin.
  5 -4 ... mana potu
 4. 4.
  fazla geniş insandır.Bir gün hemcins arkadaşının tacizine uğrayınca aklı başına gelecek insandır.
  3 -4 ... c8lw
 5. 5.
  homoseksüelliğe bağıra bağıra "ahlaksızlık bu!!!!". diyen insanların çoğu gizli eşcinseldir arkadaşlar, bilin istedim.

  savunmasızlara yani çocuk, hayvan, yaşlı, koskoca insan olmuş ama zorlanarak savunması kırılmış kadın ve ya erkeklere, damacanaya bilmem neye kendi cinselliğini açığa vurmak ve sadece boşalmak için tecavüz edenle;

  reşit bir kadını ya da erkeği seven birini eşit tutamazsın. reşit dememin nedeniyse yaşı küçük olan birine onun psikolojisini bozacak şekilde yaklaşmaman gerektiğindendir.

  tecavüz bir zorlamadır. eşcinsel olup gelip sana istediğini yaptırmaya çalışan da tecavüzcü olur ama hepsini aynı kefeye koyamazsın.

  eşcinselliği hastalık diye savunanlar ise yanlıştır eşcinsellik bir hastalık değildir. travma sonucu oluşanlar olabilir bu da tedaviyle yön verilmeye çalışılan bir şeye dönüşür. ama hayatında travmatik bir şey yaşamadan da eşcinselliğini kabul edenler vardır, gerçeği budur.

  doğal bir cinsel yaşamı olup ta bir başkasına bulaşmayan insanlara siz neden bulaşıyorsunuz?

  heteroseksüellik normal olan değil çok olandır. bir şey fazla diye doğru olan bu diyemezsin.

  edit: ilk paragrafımı saçma bulan insanlar var. ben okuduklarıma dayanarak bunları söylüyorum. insanlar araştırıyor böyle şeyleri yani. gizli eşcinsellik diye bir şey var sayın insan. gülmeye çalışmadan önce açıp internete bakabilirsin.
  6 -6 ... lavandula
 6. 6.
  insana saygı duyan insan demek daha doğru olur. zira o insan önce kendine saygı duyar. yoksa başkasına saygı duyma ihtimali yok.
  7 -1 ... sabuncunuz
 7. 7.
  saygı duyuyorum arti destekliyorum. Bu insanlar artık toplumda dışlanmasınlar, iş bulsunlar, cinsel yönelimlerini saklamasınlar istiyorum. Biliyorum bu ülke için ütopya ama olsun.
  11 -4 ... hepbirsonbahar
 8. 8.
  evet yazılmış ama tekrar belirtmekte fayda var;

  (bkz: vurduruyordur)
  1 -4 ... ozzy osbourne
 9. 9.
  bir kadin taniyorum, her sabah kalktigimda erkek olarak uyaniyorum ama bir kadin bedenindeyim, diye durumunu anlatan. simdi ben bu kadina gidip nasil sen hastasin diyebilirim? ya da sen nasil diyebilirsin? bunu diyebilecegin bir tahsilin veya arastirman vsr mi?

  bir de orospu cocuklugunun diger adi olan tecavuzculugu aklamak icin neden escinselligi denk olarak gosteriyorsunuz ki? dupeduz ben tecavuze meyilli bir orospu cocuguyum, tanimadigim ya da tanidigim birine kerkinmemek icin kendimi zor tutuyorum, biri anneme kiz kardesime yapsa gikim dahi cikmaz, escinsel olacaklarina tecavuze ugrasinlar diyin de cikin isin icinden, siz de rahat edin biz de.
  6 -2 ... kerberos34
 10. 10.
  leğene oturtulup makatından hava geliyor mu bakılmalıdır.
  -2 ... uzay muhtari