1. 1.
    saygı duymak onu o şekilde kabul etmektir.
    Allah katında lanetlenmiş bir sapkınlık için de o onayı vereceğime o saygıyı duyacağıma öliyim ben ya.
    19 -5 ... micoo
  2. 2.
    Kimse ben kadın sikiyorum diye saygı duymuyor bana. Hal böyleyken ben neden neden kendini siktiren oğlana saygı duyayim?
    16 -7 ... picleme
  3. 3.
    saptırıyorsunuz şuan. ben size ne yaptığınızı sormuyorum.
    bu durum iyice kabul edilir hale geldi yaygınlaştı ve büyük bir tehlike oluşuyor.
    4 -4 ... micoo
  4. 4.
    yonelim kardesim yonelim. bir kadinla bir erkegin sevismesiyle birbirini sevmesi kadar dogal.
    7 -8 ... metamfetaminnn
  5. 5.
    Yaratıcının kızdığı şeye biz saygımı göstereceğiz,iyi birşey olsa Allah överdi.
    8 -6 ... kalahari 1
  6. 6.
    haram olan hiçbir şeye saygı duymam ben.
    ölüp gideceğimiz bir göç var ve huzura çıkınca herşey bitmiş olacak.
    keşke bir sihirli değnek değse de aklakımız fabrika ayarlarına dönse.
    7 -4 ... micoo
  7. 7.
    tehlike? sokakta "erkek skicemmmmmm" diye gezen erkekler mi var? ya da kadınlar metroda otobüste fordçuluk mu yapıyor kadınlara?

kabul edilebilir bir şey bu. aykırılık sizin saygı duyamamanız. insaniyet namına bir susun da kabullenin.

not: şimdi bana ibne dicekler. değilim. sizin demenizle olmuyorum. insanlara var oldukları için saygı duyuyorum sadece.

edit: tedavi diyor Yarabbi... kadın yatıp erkek kalkıyor çoğu, ya da tam tersi. görünüş kadın diye kadın olmaya zorluyorsun tedavi ol diyerek. hissetmediğini yap diyorsun sırf sen onu kadın/erkek olarak gördüğün için. yahu bir karar bu işte. göründüğü gibi yaşamamaya karar veriyor. saçını kestirmesi, boyatması gibi yani, kendi isteği. bunu daha da basite indirgeyip anlatamıyorum artık. galiba daha basit hali yok.
    13 -10 ... lavandula
  8. 8.
    Duymamalıyız. Gizli ibneler fake hesaplarından kadın takliti yapabilir. iddia ediyorum, illa içimizde bu ibnelerden vardır. Silin gitsin.
    5 -3 ... coni volkir
  9. 8.
    dahi anlamındaki da yı ayırmayan adam gelmiş eşcinsellik goygoyu yapıyor.

kendi diline saygısı olmayan insan saygıdan bahsediyor.
    6 -1 ... yavuz ve unicorn
  10. 9.
    Tamamen biyolojik bir rahatsızlık olduğuna inanıyorum.
    Saygı fazlasıyla duyuyorum, kesinlikle kınamıyorum, ve onları dışlamıyorum.

Uçkur bu hayatta bu kadar önemli olmamalı, eş cinsel olarak dünyaya gelmiş insanlara dünya zindan edilmemeli.

Şimdi ben bunu yazdıktan sonra sende mi eşcinselsin tarzında msj atanlar olabilir, onlara da ban yememek için cevabımı yazdıkları yerden veririm.
    5 -1 ... topuksuzz