1. 1.
    Eşcinsel arkadaşlarımız alınmasın ama bilimsel bir gerçektir.

Başta aids olmak üzere bir çok zuhrevi hastalıkların yayılmasının en büyük sebebi eşcinsel ilişkilerdir. Bu istatiksel bilgiler ve araştırmalardan rahatça görülebilir. Kızılaya gittiğinizde bile kan vermeden önce doldurulan formda eşcinsel ilişkide bulundunuz mu sorusu vardır. Şimdi bazı arkadaşlar diyebilir sadece eşcinselleri etkiler bize ne diye ama öyle bir şey yok hetoroseksüelleride etkiler. Örneğin bir erkek kendi hemcinsiyle ilişkiye girip aids virüsü kapar daha sonra hiçbir şeyden habersiz bir heteroseksüel kızla ilişkiye girer o kızada hastalığını bulaştırır. Eşcinsel ilişki yaşayanlar bir kısmı aynı zamanda karşı cinslede cinsel münasebette bulundukları için bu durum heteroseksüel bireylerinde saglığını tehdit ediyor.
    2 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    doğru bir önerme cümlesi. bu bile bu oluşumun bir hastalık olduğunu kanıtlar niteliktedir.

eşcinsellik hormonal bir hastalıktır.
    -1 ... kivilive
  3. 3.
    Merak edenlet bu konuda bir çok yabancı kaynak bulabilir.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 4.
    Escinselliğin savunulduğu gibi pekte doğal bir durum olmadığın gösteren bilimsel gerçek.
    3 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 5.
    sorun siken ve sikilen arasinda olduğu icin bizleri ilgilendirmeyen durumdur.
    ... kerterkertmezkertenkele