1. 1.
  talebin fazla olmasindan cekiniyor olabilir.
  3 -1 ... alinyazisi tipeksi
 2. 2.
  (bkz: top topa zirve) *
  ... fuckingwashing
 3. 3.
  (bkz: burda sana koca yok)
  1 ... ozclk
 4. 4.
  yanlıştır.
  eşcinsel veya değil fakat türkiye'de iş kanununun zırt yasasının, tırt fıkrasının, pırt maddesine* göre 3 gün evlilik izini verilmektedir.
  ... hombre
 5. 5.
  (bkz: eşcinseller durumdan rahatsız)
  ... ozclk
 6. 6.
  "eşcinsel cinayetlerinin sistematik olarak işletildiği bir devletten ve anlayıştan ne çıkmasını bekliyordunuz ki?" diye sorasımı getirmiş başlıktır.

  lgbtt toplumuna selam ederiz.
  sevgilerle.
  1 -1 ... okuzgozu
 7. 7.
  nüfusunun azalmasını istemeyen türkiye'dir. malum düşman çok.
  ... gulmekicinbahanearayaninsan
 8. 8.
  hangisi daha kötüdür acaba (bkz: youtube erişmine hala izin vermeyen türkiye)
  ... sehrindelisi
 9. 9.
  üç yanı sularla çevrili cennet gibi bir ülkedir. toprakları oldukça bereketli olduğu halde çiftçi tarım yapamamaktadır. yapanlar da keyif almamaktadır. hayvancılık dersen öldürülmüş, o da yetmezmiş gibi dışardan et alımına başlanmıştır.

  siyasi kaoslarla terörör arap saçı gibi biribiren girmiş adeta kördüğüm olmuştur. beceriksiz birileri hâla o kördüğümü çözmek için uğraşıp daha da beter hale getirmektedir.

  bunlar yetmezmiş gibi işsizlik, enflasyon, yitirilen manevi değerler ve kaybolmaya başlayan milli kimliğimiz türkiye'nin tepesinde kümelenmiş olan kara bulutları daha da karaya boyamaktadır.

  evet, eşcinsel evliliklere izin vermeyen türkiye'nin hâli böyle işte. peki ya eşcinsellerin hâli nasıl? aynen memleket havası gibi işte, fazla söze gerek var mı?..
  1 ... karmatu
 10. 10.
  aihm'in kararlarına uyan ülkedir.zira aihm,evliliği aile oluşumunun temeli olarak görüyor.ailenin de anne,baba ve çocuk/çocuklardan oluşacağını belirtiyor.bu durumda,müşterek çocuk sahibi olabilecek kişilerin evliliği meşru sayılıyor.
  aihm böyle diyorken türkiye'nin eşcinsel evliliklere izin vermesi pek mümkün görünmüyor.
  2 ... carpediemm