1. 1.
    Ben değilimdir. Bağa ne aq.

Hem ben cinsellikle dostluğun bir arada yürümeyeceğine inananlardanım.
    3 -10 ... tea man
  2. 2.
    (bkz: serdarsl06)
    hep eşcinselleri savunuyor, bıktık ya.
    2 -1 ... kan tutan kasap
  3. 3.
    Ben öyleyim. Eşcinsel değilim, heteroseksüelim, kadınlardan hoşlanıyorum ama eşcinsel kardeşlerime saygı duyuyorum ve onları seviyorum. Daha yeni zeki Müren dinliyorum diye hor görüldüm, bir sanatçının sırf cinsel tercihleri için küfürlere uğradığına şahit oldum. Zeki müren'in tam olarak hatırlamadığım harika bir sözü vardı: gayler çocuk Doğuramaz ama şiir,şarkı, sanat doğurabilirler tarzı bir cümleydi. Nerden nereye geldim. Hülasa, eşcinsellerin dostuyum. Aşırı olan ve yoksun karakterine sırf eşcinsel olduğu için saygı bekleyenlereyse, saygı filan duymuyorum, herhangi bir insanda olduğu gibi.
    6 -3 ... yikanmak istemeyen cocuk
  4. 4.
    aralarında cinsel kimliğini çok öne çıkaranlar olsa da çoğu kadın ve erkekten daha mert insanlar da vardır. yani herkes gibidirler ve dost olarak görüp görmemek cinsel tercihlere bağlı değil, kişilikle alakalıdır.
    9 ... buzkutlesi
  5. 5.
    bir garip insanlardır.

(bkz: sırf vurduruyor diye bir insana saygı duymak)
    2 -1 ... pangaci
  6. 6.
    benim o tip ayrımlarım yok. herkes kendi götünü kendi taşıyor, bu durum için tepki veren insanların içlerinde gizli gizli ardını dövdürme isteği olduğunu ancak "yagışmaz başgan bize" kafasıyla üzerine giderek bastırmaya çalıştıklarını ve bu yüzden de sinirli olduklarını düşünüyorum.
    3 -1 ... opus magnum ii
  7. 7.
    kimse kusura bakmasın ama eşcinsel deyince aklıma kerimcan durmaz geliyor. dolayısıyla çok dostane şeyler düşünemiyorum.

Edit: eşcinsel dostum ismimi ifşa etmiş. Sağolsun.
    4 -1 ... serdarsl06
  8. 8.
    homofobik bireyler aslında gizli homoseksüel'dir.
    3 ... littlepea
  9. 9.
    kendimimdir.

son zerreme kadar heteroyum.

kendimden olmayanı dışlamak gibi bir tembelliğim yok. okurum, konuşurum, kıyaslarım, empatimi her bilgiyle yine yeniden çalıştırirım.

kendilerine sorsan, farklarindan dolayı değil farkını fark ettirenlerden dolayı istemezlerdi yaşadıklarını.

siz eşcinselleri, medyadaki şımarık eşcinsellerin abartı konuşmaları, sevimsiz hal ve hareketleri, çoğu şova yatırım icraatları ile tanıdıysanız; benim tanıdığım, sevecen-bilgili- adaletli- duygusal- modern eşcinsel arkadaşlarımın günahı nedir?

ve şu da var; sizler kafanızdakileri, eşcinsellerin sadece seks hayatları ile motive ederseniz, sürü psikolojisinin getirdiği yerde bulursunuz kendinizi.
    5 -3 ... liliith
  10. 10.
    Ben ben ben.
    2 -1 ... naziko