1. 1.
    Günümüz Türkiyesinde uzaylı gibi bakılan bireylerdir. Lgbt eylemlerine katılanlara ben de karşıyım ama kendi halinde takılan eşcinsellere müdahalede bulunamazsınız.
    2 -1 ... expected1
  2. 2.
    Bu hayatın hem kilidi hem de rengidirler. Gaylari, lezbiyenleri, travestileri hep sevdim, dislandiklari zaman ortamlarda destek olup gözyaşlarını sildim ama açgözlü, zevk düşkünü, azgın ve sadakatsiz oldukları için biseksuellerden nefret ediyorum.
    1 -2 ... gazteci
  3. 3.
    Galiba biride benim. Sürekli lgbt başlıklarına yorum yapıyorum farkındayım ama zihinlerdeki kötü düşünceyi bir nebze azaltmak istiyorum. Eşcinsel bireyler sandığınız gibi yatakla özdeşleşemez. Bir heteroseksüelin tüm hayatı nasıl sekse bağlı değilse eşcinsel bireylerinde hayatı cinselliğe bağlı değil. Seviyoruz, aşık oluyoruz, hoşlanıyoruz ve bunlar gerçekten masum duygular olabiliyor. Ötekileştirilmek yerine topluma kazandırmaya çalışmalısınız. Nefretle bir yere varamayız. Bir gün olsun eşcinsel bir bireye şiddet göstermek yerine çok değil 5 dakika sohbet edin. Gerçekten garantisini veriyorum, ön yargılarınız paramparça olacak. Umarım 1 kişinin dahi olsa yersiz nefretini azaltmışımdır.
    2 -1 ... mestan ne demek