1. 1.
    Senelerce yaptığım gözlemler sonucu zihnimde oluşan fikir. Eş seçme hakkı kesinlikle kadınların elinden alınmalıdır. neden mi?

insanlarda ve diğer çoğu canlıda olduğu gibi üremek için eş seçimini dişi yapar. Eski zamanlarda erkekler yüz ve vücut güzelliğine bakarken, insan türünün dişisi olan ''kadın'' ise eş seçiminde erkekteki fiziki güce, avlanma yeteneğin bakardı ki eşi kendisini ve doğacak yavrularını diğer insanlardan ve vahşi hayvanlardan koruyabilsin. Zaten günümüzde insan türünün erkeğinin iri ve fiziki olarak güçlü olmasının, dişisinin de estetik olmasının nedeni budur.

Aradan yıllar geçip insanlar bugün modern denilen davranışlarına kavuştuktan sonra eş seçme kriterlerinde değişiklikler olması elbette kaçınılmazdı. Erkekler için bu kriter yüz, vücut güzelliği olarak devam etse de insanlar doğada diğer canlıları domine ettikten sonra erkeklerin fiziksel güç ve doğada avlanma yeteneğine artık ihtiyaç kalmamıştı. insan türünün dişisi için yeni kriterler artık erkeğin statüsü, beyefendiliği ve parası olmuştu. Çünkü modern dünyanın ihtiyacı artık buydu.

insanlar da tıpkı diğer canlılar gibi içgüdüsel olarak her yönden daha iyi bir nesil devam ettirmek ister. Evrimde bu süreç hep böyle işlemiştir. Gel gör ki insan türünün dişisi olan ''kadın''ın günümüzdeki eş seçimi insan ırkını yozlaştırmaktadır.

Yıllarca yaptığım gözlemlerime dayanarak söylüyorum. Kadınlar daima varoş, iğrenç, dejenere erkeklere değer vermektedirler. Onlarla çiftleşerek insan ırkını dejenere bir hale getirmektedir.

23 yaşındayım. iyi bir üniversitede iyi bir bölümde okuyorum. Zenginim ve okula kendi arabamla gidip geliyorum. Yakışıklı biriyim. Fakat hiçbir zaman kızlardan değer görmedim. Hiçbir kızla bir tecrübem olmadı. Kızlar üniversite ortamında benim gibi beyefendi, yakışıklı, zengin bir kişiliğe değer vereceğine sağdan soldan borç alarak yaşayan ne idüğü belirsiz, kadınları sadece cinsel bir meta, obje olarak gören dejeneratif, varoş erkeklere değer veriyor ve onlarla birlikte oluyorlar. Bu tarz erkeklerle çiftleşmeyi seçiyorlar. Aynı üniversitede okuduğum bi herif iki cümleyi bir araya getiremeyen, diksiyonu bozuk, şivesi iğrenç tipsiz orospu evladının teki fakat kız içinde yüzüyor. Aynı anda sayısız kızla flört ediyor. Evine her gün farklı bir kızı atıyor. Ve kızlarla birçok tecrübe yaşamış olan biri. Mahalleden bir arkadaşım var. Fakir ve şişko olmasına rağmen kızlar seks için kendisini evine davet ediyor. Adam 5-10 liranın bile lafını yapan birisi. Fakat güzel bir sevgilisi var. Bu da yetmezmiş gibi başka kızlarla da flört etmeye, sevişmeye devam ediyor. Nasıl yapıyor gerçekten anlamıyorum. Bizzat mesajlarını gördüm. Kız herife yalvarıyor benle sevgili ol diye. Benim gibi beyefendi, zengin, kültürel, yakışıklı birisi bir kızı dudağından öpememişken onun gibi varoş, fakir, statüsüz insanların bir sürü kızla flört edebilmesi beni deli ediyor. Buna benzer bir sürü örnek sıralayabilirim.

Kadınların beynindeki eş seçme ile ilgili kısımda büyük bir sorun var. Benim gibi erkeklere değer vermek yerine daima varoş, dejenere, iğrenç, fakir, statü sahibi olmayan erkeklere değer veriyor ve onlarla çiftleşiyorlar. Bu yüzden insan ırkının neslini daha ileri seviyeye taşımasına engel oluyorlar. Bu büyük bir adaletsizlik hatta tüm insanlığı ilgilendiren büyük bir sorundur. Kadınlar seksin tetikleyicisiler ve kimin çiftleşip kimin çiftleşmeyeceğine onlar karar veriyor. Bu hak kadınların elinden alınmalıdır! Böylece insan ırkı ileri bir seviyeye evrimleşebilir. insan türünün dişilerini bu gafletten kurtarmak için bir çözüm acilen şart!
    3 -3 ... kazuo kiriyama
  2. 2.
    Sebepsizce güldüm.
    Bir fikir.
    3 -1 ... yazar x
  3. 3.
    jordan peterson bunu çok iyi anlatır.
    https://www.youtube.com/watch?v=eAOGQNK9G48+

özetle: bizi maymunlardan ayıran şey dişilerin eş seçimi olmuştur.

maymun topluluklarında dişiler önüne gelen erkekle çiftleşir. dominant erkek diğer erkekleri saf dışı bırakıp sadece kendini sahada bırakır, bu sayede dişi maymunun tek seçeneği kalır. dominant erkekten doğacak yavru(lar) da yüksek ihtimalle dominant olacağı için doğal seçilim döngüsü devam eder.

insan dişileri ise seçicidir. maymun ve diğer memeli türleri gibi sırf aradan çıksın diye çiftleşip yavrulamazlar. (zaten bu yüzden sağda solda piç erkeklerle takılıp sonra efendi erkeklerle evlenmek isteyen kızlar dan yakınanları görüyoruz. insanlar zevk için sex yapan sadece iki memeli türünden biridir. diğeri için (bkz: yunus))

demem o ki bu düzen böyle gelmiş böyle gider.
    3 -1 ... dodiyez1