bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 45.
  Birisi kazandı diyelim. Eee sonra?
  1 ... romeosuzjuliet
 2. 44.
  Ne zaman?
  1 ... emma bovary
 3. 43.
  annemi bırakmamı istedi, eşimi bıraktım.

  şimdi ? çok pişman. geri dönüş ? yok.
  2 ... ask paylasilmaz
 4. 42.
  Kendim önce gelirim kusura bakmasın kimse.
  ... vigilante8
 5. 41.
  evlilik pramidine göre çiftin kendisi (yani eş) en üstte olmalı. ikinci sırada aileler, üçüncü sıradan komşular, sonra arkadaşlar....

  çocuk olduktan sonra en üstte çocuklar olmalı. eşler her türlü kararlarını çocukların durumuna göre almalılar. kendileri ikinci sırada olmalı. mesela kötü ve aynı zamanda pahalı olan ama yakınında çok kaliteli bir okulu olan bir ev mi yoksa çok lüks mükemmel olan fakat kötü okulu ve mahallesi olan bir ev mi tercihiniz olacak? çocuklarınız için iyi mahalle ve iyi okulu olan bir kötü evde oturmanız gerekir.

  annenizin yaptığı iyi, lezzetli yemek mi, yoksa eşinizin kötü ve tatsız yemeği mi? elbette eşinizin kötü ve tatsız yemeğini dünyanın en güzel yemeği gibi yemelisiniz * sakın ha sakın annemin yemekleri senden güzel oluyor dimeyin, * mutluluğun yolu budur canlar.
  2 ... lemonde
 6. 40.
  cevabı anne ve eşle olan ilişkilere bağlıdır. bana göre eştir.
  2 ... felixfelicis
 7. 39.
  Cevabı eş olmalı. Annemle babama çok geç dank etmiş durum ayrıca. Çocukluğum,ergenliğim kavga gürültüyle idare etmekle geçti. Ne zaman ki kendi ailelerinin isteklerini değil de birbirlerinin isteklerini yapıp saygı duymaya başladılar o zaman eve huzur geldi. 20 yılın sonunda.
  5 -2 ... vvenus
 8. 38.
  tabii ki anne önce gelir.
  ... mirasss
 9. 37.
  bana basta aci gelirdi bu durum ama severek evlendiyse cevabi es.
  2 ... eksiden kactim geldim
 10. 36.
  Bu mukayese sanirim anadolu topraklarin olmakta. Uzun zaman farkli ulkelerde yasadim boyle sacma sorularla fikirlerini mesGale eden gormedim.
  ... portatif