1. 1.
  homofobik olmayan insandır.**
  23 -1 ... adrenalina
 2. 2.
  hoşgörülü insandır. ülkemizde kurumsallaşmış hoşgörülü insanlar için (bkz: nur cemaati).
  8 -3 ... inisiyatif7
 3. 3.
  (bkz: eşcinselleri hor gören insan)
  1 ... bruksist
 4. 4.
  Muhtemelen eşcinsel değil aksine kimsenin cinsel tercihleri ile ilgilenmeyendir. banane yani kim eşcinsel, kim lezbiyen, kim gay? yani anlayacağın Kafayı başkalarının tercihleri ve cinsel organları ile bozmamış ve kişilerin cinsel tercihlerinden "banane" diyebilmiştir.

  hem başkasının büllüğü** falan neden bu kadar başkalarını ilgilendirir ki.
  7 ... i belong to che
 5. 5.
  saygi duymak ve hoşgörmek kavramlarini birbirinden ayirt edebilecek olgunluğa erişmiş, kendisinden farklı olan herkese, benimsemediği her düşünceye saldıran ilkel bir tutum sergilemektense insanlarin farklılıklarını kabullenmiş, başkalarının haklarini ihlal etmediği sürece herkesin özel hayatini istediği gibi yaşama hakkina sahip olduğunu düşünen kişidir.
  9 ... hissiz
 6. 6.
  hoşgörüyü kendi kafasındaki insan tipiyle sınırlandıran faşist yazar söylemi. mevlana "gel ne olursan ol yine gel" demiş. bu yazar gibi yobazlar tarafından mevlana'ya eşcinsel etiketi yapıştıran insanların günümüze kadar kalan torunlarından da bu beklenir.

  ne yapalım hoşgörmeyelim de asalım mı? bu gibi eşcinsellik korkusu ile ilgili söylemi olan insanların eşcinsel olduğuna dair bir teori vardı. insan kendi içinde olan ve beğenmediği, ayıp gördüğü içten içe istediği bir isteği en kaka oluşum olarak görüp onunla savaşmayı seçermiş.

  hoşgörü kendinde olmayana izin verebilmek olarak tanımlanır.
  yaradılanı severiz yaradandan ötürü.

  bize eşcinsellere hoşgörü gösterdiğimiz için ibne etiketi yapiştiracak or*spu cocuguna da önce kendi götüne sahip çıkmasını öğüt veririz. götümüzden korkumuz yok ki ibnelere hoşgörü göstermekten korkalım.

  böyle adamın götünden kene ısırsa geberip giderde, başkaları götümü görecek diye doktora gidemez
  3 -1 ... rush
 7. 7.
  bok yiyen insandır. çünkü hoş görmek içinde kabahat barındırır. bir insanı eşcinsel olduğu için hoşgören bir insan eşcinselliğin bir kabahat, heteroseksüelliğin ise tek geçerli cinsel kimlik olduğunu düşünüyordur. eşcinselliği hoş görmekle hoş görmemek arasında pek fark olduğu söylenemez bu bağlamda. kimilerinin cinsellik konusunda otoriteliğe soyunması da cabası.
  5 -3 ... serendipiti
 8. 8.
  kendine zarar gelmediği sürece bi problem olmadığını düşünen insandır.
  1 ... i ra
 9. 9.
  "elalemin derdi beni mi gerdi" diye düşünen insandır.
  4 ... nil nil nil
 10. 10.
  allah ı hor gören insandır. eş cinsellik dediğin şey iğrençliğin ötesidir. lut, ad ve semud kavminin başına gelenler hep bu pisliktendir. inanan hiç kimse bunu hoş göremez, normal diyemez. kimse kimseyi kandırmasın.
  1 -5 ... mendoza