1. 1.
  malesef içinde bulunduğumuz, bir hayat boyu toplumca yüzleşmek zorunda kaldığımız acı gerçeklerden biri. daha doğrusu en büyüğü. bu kötü yazgı sadece onları ilgilendirmiyor. bizi de ilgilendiriyor. ne suç işledik de bu cezayı bize layık gördün yüce rabbim.

  beni bu tespite iten her şeyi değilde, yani bu çok uzun olur bir seferde tümünü sıralamak acımazlık olacağından sadece en son tanık olduklarımı, yaz tatilimi geçirdiğim alanya-bodrum güzargahında tanık olduğum görsel rezaletleri aktarmakla yetineyim. biliyorsunuz özellikle yaz geldiğinde güney kesimlerimiz artık rusların da anavatanı sayılır. artık sadece antalya-alanya hattında değil, her yerdeler. rus dedin mi de akla önce rus kızı gelir. bilindiği gibi rus toplumu da rus kızı erkil bir toplumdur. onların dediği olur.

  aman allahım. o ne şıklıktır öyle. tamam azıcık rüküşler ama yine de onlarda asla göze batmıyor. her biri viktorya sekrets mankeni müberek. üstelik bir gün içinde belki de onlardan daha fazla kıyafet değiştiriyorlar. en cafcaflısından bikiniler mi dersiniz, en janjanlı pareolar mı dersiniz, ipek misali saten gece elbiseleri mi dersiniz. yok, yok. hepsi tiril tiril. makyajları desen öp beni diye bağırıyor. yani hepsi işi biliyor. erkek milletine güzel gözükmek için hiç bir eziyetten kaçmıyor. hepsi zeki, hepsi çalışkan.

  bir de türk kızlarına dönüp bakıyorsun. hep penye, hep penye. mübarek üstü başı dökülüyor. sanırsın ha genç kız, ha eyüp sultandaki dilenci karı. yani o derece. saçlarını bile tarama zahmetine katlamadan gelişigüzel ya toplamış ya da kendi haline terketmiş. bu ne tembellik, bu ne miskinlik allahaşkına? güzel gözükmek için rahatından asla taviz vermiyor. surat desen ya asık ya da kafayı abuk sabuk şeylere taktığından düşmüş. sanki bizlerin kendilerine mahkum olmamızın tadını ölesiye çıkarmanın peşindeler. ancak bu böyle gitmez. gitmemeli.
  9 -13 ... halka arz
 2. 2.
  türk kızlarından yüz bulamayıp, eşşeklerle ilişkiye girmek isteyen kişilerin kullandığı cümle.
  10 -1 ... puskevit canavari
 3. 3.
  (bkz: kızların erkekler için süslendiğini zannetmek)
  3 -1 ... helbazler
 4. 4.
  (bkz: kuyruk acısı)
  3 -3 ... sadevatandass
 5. 5.
  katılmadığım bir düşüncedir. ben onlar için o kadar umutsuz değilim. türk kızı bu haldeyse biz bugüne kadar ona ayna tutmadığımız içindir. onlar bizi hiç bir şeyin farkında değiliz sandı. artık farkında olduğumuzu biliyorlar, bu oyun daha fazla sürmez. türk kızı seks düşkünü bir nemfoman olduğunu ve vajinal zeka zekanın ne demek olduğunu fark edecek ve ister istemez insan olacaktır.

  öyle ümit ediyorum ben.
  2 -1 ... volkan2386
 6. 5.
  türk kızlarının "adamım" diyenden daha da adam olduğunu bilip de bunu çekemeyen türk erkeğinin söylemidir. ( yanı sıra "adam olmak" ın kelime manasını bilmeyen kişi ifadesidir; öğrenmesi ısrarla taviye edilir.)
  1 ... umudayolculuk
 7. 6.
  eşşekle ilişkiye girmek isteyen yazardır. böyle düşünüyorsan en başta annen ve bacının eşşekle yarıştığını unutma.
  ... velaaa
 8. 7.
  doğru bir önermedir. bakıyorsun filmlerdeki yabancı kızlara bir endam, bir güzellik, bir cana yakınlık, bir güleryüzlülük. bi de bizim mallara bakıyorsun götler tavan yapmış, burnu havada. hayır güzel olsalar da bi şey demicem ama çoğu götüm gibi olmalarına rağmen dünya kendi etraflarında dönüyor sanki. istisna mistisna yok kardeşim türk kızlarının alayı öyle. son derece doğru bir önermedir.

  (bkz: adam haklı beyler)
  5 -3 ... blackened666
 9. 8.
  taciz dolu bir önerme...

  not: türk kızı olmamış!!! başka bir şey koyun yerine...
  1 ... selamvermez
 10. 9.
  (bkz: türk kızından ağır darbe yemiş ergenus söylemi)
  (bkz: türk kızı istemem deyip bulsa becerecek olan tip)
  6 -4 ... alayina sokayim