1. 11.
  ölçüsü insandır. şöyle düşünelim her insan aynı eylemlerden hoşluk almaz, ortada bir eğlenme fiili vardır fakat algılaması kişiden kişiye değişir. yani evrensel bir eğlenme biçiminden söz edemeyiz. bunun yanında eğlenmeyi kişinin zevk alması olarak açıklarsak temelleri sağlam objektif bir tanımlama olur yani aslında eğlenmek bir tanımdır fakat eğlenceli şey tanımı yanlıştır.
  ... istemiyorum
 2. 12.
  neşeli, hoşça vakit geçirmek. dünyada ki insan nüfusunu düşündüğümüz de, bununla beraber eğlenmenin çeşiti de bir o kadar artar. çünkü her insan farklı şeylerden hoşlanır. aslında bazen de boş işlerle oyalanmaktır eğlenmek. birey, farklı zamanlarda değişik işlerle uğraşarak hoş vakit geçirmeye çalışır.
  ... sut dokmus kedi yavrusu
 3. 13.
  boş insanların, piç erkeklerin, tüm kızların yapmayı çok sevdiği, çok gereksiz, utanılması gereken bir eylem. bir de eğlencez demiyorlar mı!
  ... anambunelan
 4. 14.
  yaşanılan andan dolayı olumlu hissetme durumu.
  ... jardani jovonovich
 5. 15.
  http://www.virtualdrummin.../drums-free-drumming.html şu siteyi açıp

  youtube'dan https://www.youtube.com/watch?v=Eh7WJhhN9SM+ benzeri şarkılar açıp

  kafanıza göre bateri çalmaya çalışmaktır eğlenmek, kolay gelsin. *
  ... bohem mavisi
 6. 16.
  (bkz: uludağ sözlük).
  ... hornswaggle
 7. 17.
  Gönüllü olarak içinde olunan zamanda mutlu olmaktır.
  ... compliment
 8. 18.
  yapmak istedigim tek sey;

  banane dertten tasadan yaratandan ya, cok sıkıcı oluyor bunlari dusunenler; oysa hayat basittir zevklidir anliktir, gelip gecicidir eglence disindaki hersey bostur yani.

  hergun o kizdan bikip bu kiza takilmak, nargile kafelerde telefona duman uflemek, kankilerle bmw me bilip piyasa yapmak gibisi var midir?

  bu arada tiktok kullanan kadin yazarlar eklesin, birlikte videolar cekelim (buraya aglayan gulucuk gelecek)

  id:nobrainocry
  ... arxaggelou