1. 1.
    bu arkadaşlar danıştayın andımız konusundaki yürütmeyi durdurma kararını protesto edecekmiş.
    eğitim bir sen in andımız kararını protesto etmesi

diyorlar ki: " Yürütmenin yerine kendini koyarak,hukuka uygunluğu denetleme yetkisini aşan Danıştay'ın Öğrenci Andı kararına bugün 81 ilden "Basın Açıklaması" ile tepki vereceğiz."

not: bu bop artıklarının " kaç kişi " olduklarını merak ediyorsanız bir bakın derim.
    10 -2 ... eratosthenes
  2. 2.
    Andımız metni belli ki tam bir vatan haini turnusolu hemen sonuç veren en kesin metod.
    4 ... vigilante8
  3. 3.
    normal.

yürütmesi durdurulan normu çıkartanarın derneğinden de bu beklenir.

malum eğitim-bir-sen okullarda idare olmak isteyenlerin son durağı. ancak bir şeyi anlamadım ben. bu arkadaşlar ne biliyorlar da protesto ediyorlar acaba... yani ben bir öğretmen görmedim ki "hukuka uygunluk-yerindelik denetimi" farkını bilsin ve bilerek konuşsun. ama malum burası türkiye, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanların ülkesi.
    2 ... flat head
  4. 4.
    Sendikalar ile ilgili gerçeğin bir kısmını yazmıştım geçenlerde (#40406552)

Çok şükür yine yanıltmadılar, yine doğruyu bildik.

Eh doğruyu bilmesine biliyoruz da işte mutlu etmiyor. Keşke yanılsam, keşke yanılsak.
    1 -1 ... keyf kahyasi
  5. 5.
    ne mutlu türküm diyene ve atatürk'e saygı duyulmasına karşılar. neden acaba?
    1 ... lagavulinvebazlama
  6. 6.
    Andımızın okunmasından, Kim rahatsız olur?

Fettoşçular mı? Pkk' lılar mı?

Pyd, Ypg olur mu?
    yetmez ama evetçiler rahatsız olur mu?

bedevi bokunda boncuk bulanlar olur mu?

not: bu sorulara yanıt vermek için şu son soruya yanıt vermelisiniz: andımızdan kim rahatsız olmaz?
    4 ... eratosthenes
  7. 7.
    aa bu şey değil mi ya . akp nin okullardaki kolu.
    ... arasirabazen
  8. 8.
    bütün dincilerin altından türk düşmanlıgı çıkmasına güzel bir örnektir.

kripto ermeni ve rumlar rahatsız.

şunu söyleyemiyorsanız geberin ulan:
    ne mutlu türküm diyene!
    10 ... strawberry blonde
  9. 9.
    Sarı sendika olmasıyla doğru orantılıdır. Malum, bunlar akape yandaşı sendika!
    6 -1 ... alkolik oldum
  10. 10.
    ağız dolusu küfür etmek istiyorum bunlara.
    1 ... imacivilengineer