1. 1.
  Eğer bir çift memeniz ve vajinanınz varsa hayat daha da güzel.
  6 -5 ... cukunu avuclayan barbaros
 2. 2.
  Bu ülkede kollamaya çalışmaktan paranoyak olursunuz artı bir de başkaları sizin için haddini aşacak şekilde kollamaya çalışır, beton atıp kapatasınız gelir. göründüğü gibi güzel değil vallaha bak.
  6 -4 ... vircinya
 3. 3.
  alakası yok. orospu olmak için bile bi bedel ödemen gerek. hayatından, kendinden vazgeçmen ve neidüğü belirsiz insanlarla en mahremini, tenini paylaşman gerek. vajinasına güvenerek iş yapan her zat bu hayata 1 değil 10 - 0 geride başlar. istediği kadar kaliteli bi yaşam sürsün, boş. leş. iğrenç. ha bu arada, mekanlara gidip hesabı erkeğe kitleyerek hayatını yaşayan kızların orospudan bi farkı yoktur gözümde onu da belirtmem gerek. hayat, kendi ayaklarının üzerinde dimdik durabildiğin zaman güzeldir. vajinan varmış sikin varmış falan, yalnızca laf-ı güzaf.
  2 ... kiminanir vol2 special edition
 4. 4.
  haklı bir sedrik beyanımsı. üzgünüm ki dünya am etrafında dönüyor.
  4 -2 ... gethere
 5. 5.
  O kadar da güzel değil be kardeşim vallahi bak. Tacize tecavüze uğruyorsun. Sokakta yürürken laf atıyorlar, oranı buranı elliyorlar. Seni okutmuyorlar, hiç istemediğin biriyle zorla evlendiriyorlar, küçük yaşta evlenmek zorunda kalıyorsun yetmiyor bir de kocandan dayak yiyorsun. Erken arkadaşından ayrılmak istediğin ya da kocandan boşanmak istediğin zaman öldürülüyorsun. Yani güzel kardeşim hayat bize o kadar da güzel değil.
  8 -3 ... asosyaldisi
 6. 6.
  Öff dediğin şey herkesin başına gelmiyor.
  -2 ... cukunu avuclayan barbaros
 7. 7.
  başına gelmese de, ölene kadar, yüksek oranda risk altındasın.
  herkesin girilecek delik gözüyle bakmasının nesi güzel...
  3 ... deepsees
 8. 8.
  Hala hayatın güzelliğini veya kötülüğünü cinsiyete bağlayanlar var. Erkek olup tecavüze,tacize uğrayanlar da var kadın olup mutlu bir yaşam sürenler de. Hayatınızı güzel, sizi ayrıcaklı yapan cinsel organınız değil; karakterinizin kazandığı saygı ve sevgi olsun.
  4 ... counting stars
 9. 9.
  bıktık bu bot başlıklarından---bbbb.
  ... monk of monkmountain
 10. 10.
  Aslı, maşinganız varsa hayat çok güzel olan cümle. Vacayna hayatı güzelleştirmiyor. Breyn yoksa vacayna naapsın?
  ... thelma