1. 1.
  Doğu Guta asıllı idlib'deki teröristler kazdığı tünellerden sesleniyor: "Eğer Erdoğan bizi satar ve Esad'a karşı yalnız bırakırsa iki saat içerisinde Reyhanlı'da oluruz"

  Video: https://www.facebook.com/.../videos/1826870660759492/
  4 ... karabasan02
 2. 2.
  Tam çeviri:

  "Erdoğan, Maşallah 60 kilometre uzunluğunda yüksek duvar yapmışsın. Jandarmaları dizmişsin. Ama eğer biz ÖSO'yu satar ve Esad'a karşı yalnız bırakırsan işte Türkiye sınırındaki duvarınız ve işte tünelimiz. iki saatten az bir sürede Reyhanlı'da oluruz!"
  3 ... karabasan02
 3. 3.
  Çok ilginç bir durum.

  Hani öso milleti için savaşan güzel insanlardı? Adamlar diyor ki ya bana destek verirsin ya da sen bana destek verirken ben senin ülkene hazırladığım giriş çıkış yerlerini kullanır senin ülkene zarar veririm.

  Biz öso desteklenmemeli dediğimiz de ama Esad kötü öso cici güzel diyenler okusun bakalım.
  1 -1 ... keyf kahyasi
 4. 3.
  ösöyu tanırım.iyi çocuklardır.öfkeli gençler sonuçta,müttefiğümüz onlar.kahrolsun siyonizm ama onların kurduğu teröristlerle aynı safta olalım.aklı olmayan toplumun allahada olmaz.ösonunda tc ninde sahıbları belli...
  ... porno izlemeyen ergen
 5. 4.
  Birakin rus ucaklari gebertsin bu canileri.
  1 ... kedi memduh
 6. 5.
  o elemanın ÖSO mensubu olmayıp direk buradaki bazı vatandaşların aşık olduğu şebbihalardan olduğu belgelendi ancak buradaki bazı kelleler için zaten çok bişi farketmez, devam.
  -2 ... mavraci