1. 1.
    Bana bir şey söyleyip ortadaki belirsizlikleri kaldırmanı istiyorum. Biliyorsun zaten her şeyi fazlasıyla düşünen bir insanım. hiç değilse kafamda olmayacak şeyler kurup canımı sıkmayayım ya da hayal kırıklığına uğramayayım. ne olacaksa ya da oluyorsa onu söyle artık.

Başlık başıma kalmış amk
    2 ... b e n d e n a d a m o l m a z
  2. 2.
    ...okumaya devam et. Okumak iyidir. Okuma'nın her çeşidi değerdir. Evet, çeşitli okuma şekilleri var. Kıraat yüzünden okumak, meydan okumak, hayati ve kitabi olmak üzere çeşitli okuma stilleri var. Biz kitabiyiz biliyorum. En nihayetinde meydan okuyacak kadar ne ibrahiM'iz, ne budha, ne gandhi, ne de danyel'iz. Biz ancak yüzünden kitabı kıraat eder, haddimizi biliriz. Yeri göğü atlası devranı bakarak görecek idrak sahibi değiliz. Okuruz, anlam karımız kadar anlarız. Yontulmak mı? Bilemem artık. Kimimiz taştan kimimiz odundan... Belki yontulur bir şeye benzeriz diyeceğim de; ben kitap okuyan merkepler tanıyorum. Okumak esasen anladığını üstünde taşımaktır. Üstünde taşımadığın her yük seni merkep yapar. Normal merkeplikten biraz farklı ama nihayetinde merkeplik vaziyet.
    4 ... el ojala
  3. 2.
    “Ben coookm uzaklarda olacagim”

Tamam kotu bir sakaydi.
    1 ... toskaa
  4. 3.
    bana yetiştin demektir.

(bkz: kamyon arkası yazısı)
    ... sessizlikci