bugün

insanı şok eden gerçektir.

eşortmanlı !
yahu çıplak kadın bacağı olsa hadi diyeceğim ama eşortmanlı!

hani bu şu demek; ben tutup da kadın fake hesabı açıp eşortmanlı bacak fotomu çeksem abazanlar kıllı bedenime aldırış etmeden osbir çekecek demek.

yahu eşortmanlı diyom!
3 fav.
görsel

vay amk ya.
olum bu kadar mı abazan oldu bu sözlük lan. karıya kıza '' çok seksisin '' sinyali vermek de ne demek lan.

yahu sizler bunu yaparsanız bu kızlar sürekli böyle şeyler paylaşmaz mı lan. sonra '' sozlok çok bozdo boylor '' miş.

ulan sizin ben tipinizi sikiyim. öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeylere adamın biri geçen destan yazdı 2 şuku bile almadı lan.

eşortman ulan!

çıplak diyil hem. ayağında çorap bile var amk. çok açık konuşuyorum hepiniz malsınız reis. o başlığı tıkladım ya ben de malım. alayımız mal.
şeffaf sutyen askısının 5 fav alması kadar ilginç değildir.
erkeklerin eşşekliğinden kaynaklanan durumdur.ahahah çok zavallısınız oğlum.
Öküzlük ruhumuzda olduğundan yeşile dayanamıyoruz
Sikimizde olmayandır.
Abazalar eqlesin.
https://encrypted-tbn1.gs...PM2tNtcoQwr6vQoyidAuKZSGc

(bkz: Asortmandan kıl çık)
Eşortmanlı kadın bacağı fotosu diye bilinç altı kelimeler var normal.

Erkeklere bacak ve kadın deyip yanına osman, rüstem koy farketmez...
Bu sözlüğün asla değişmediğini gösterir. Artık bırakmak farz.
Yazarlar uzerinde Buzlu su etkisi yaratmış hadise.

Lakin onu favlayanlar kız kankaları da olabilir. Mesela biri lookin olsa biri sigaralı bacı olsa e peki bu sözlükte hiç mi abazan yok o da abazan abiye ait olabilirse sorun çözülür.
sözlükte tamamen tesadüflere bağlı yaşıyoruz.her an insan kaza kurşununa kurban gidebilir.
Daha dün yazdım daha dün dedim ama yok bizim kızlarımız daha çok abaza kudurmus. insanlık hali tamam lakin bu östrojen hormonlarınızi entrylere salgılamanizu gerektirmez.

Bacaklar yakıyor. Pardon bacak değil pijama.
For <3
(bkz: karantinaa)
görsel

Favları alayım lütfen, cinsiyetçilik yapmayın.

Kukiiii bebeğim...

Edit: kalbimi kırdınız ibneler.
Sözlük yazarlarının ahlak seviyesini gözler önüne seren bir gelişmedir.
Gadının bacak boyu sözlük erkeklerinin komple boyu kadar. O ne beah gulyabani gibi. Bunu mu favlamışlar şimdi.
işte bunlar hep yokluktan.
Sözlüğün abazanlarla dolu olduğunun kanıtıdır.

Ne bacakmış amk. Ulan çok azgınsanız 100 er lira veriyim bi karıya gidin. Ama şu fotoyu favlamak nedir amk.
(bkz: eşofman)lıdır o, eşortman olsa durduramazsın.

türkiye'de normaldir. zaten kadın olduğu ne malumdur.