bugün

Kimse moderndir, çağdaştır demesin tek kelimeyle godoştur.
Karının bacaklarına bakıyorlar oğlum, hem de ağızlarının suyu akarak.
Müslüman Türk erkeği gururlu olur, haysiyetli ve şerefli olur ama bu godoşlara bir yerden bir şeyler karışmış galiba, yoksa Müslüman bir Türk erkeği eşinin mini etek giymesine izin verecek kadar haysiyetsiz olamaz.
Not. Bu entry trolleme amaçlı yazılmamıştır.
Sizene ulan kim sevgilisine ne giydirmiş çok mu zor mantıklı başlık açmak.
türkiye nüfusu 79 milyon olmuş birileri daha kendini tekrar ediyor mevzusu.

yeniden aynı coğrafyayı keşfetmeye çalışanlar münazarası.

acele etme dostum evlenene dek söylen söylebildiğin kadar, sonra renk seçiminde yardımcı olurken yorulmayasın.
karısıyla beraber sikilerek çözülecek sorun.
Ilık ve godoştur net.
Not. Bu entry troll içerik içermemekte olup yazarın görüşlerini yansıtmaktadır.
Not 2. Delikanlı adam dişisine mini etek giydirmez uleen.
Hafif bir arkadaştır. Evet.
kadın dediğin mini etek falan giymez. haklı bulduğum önerme.
Karısının bacaklarına bakılmasından hoşlanan gavattır, konu kilit.
kadınların, eteğiyle, taytıyla, donuyla uğraşıp duran tüm yazarlara sesleniyorum;

" siz doğmadan 9 ay önce sizin de ananızı siktiler. "
gavattır net. benim sevgilim eli sikinde dolaşan abazanların mastürbasyon malzemesi olamaz ulan o kadar işte. ister yobazlık deyin ister başka bişiy. hele ki konya, afyon gibi yerlerde kesinlikle olmaz.
sevgilisini elin abazanına mastürbasyon malzemesi yapacak olan bir godoştur.
sözlükteki yobazlara dert olan erkektir. bir kere izin vermek ne demek? bunlar hep ataerkil düzenin dayattığı saçmalıklar. benim evleneceğim kadın ataerkil düzene karşı olmalı. benimle tamamen eşit haklara sahip olmalı. eğer mini etek giymek isterse o kendi bileceği iştir. ben karışamam veya izin veremem. sadece yakışmış veya yakışmamış diyebilirim.
Eşine saygı duyan erkektir. Net. .
Kadın kendisi ne giyiceğini bilir. Karismakta ne demek oluyor. Anca ona saygisizlik olur. IGRENCSINIZ.
Milletin karisina kizina bakanlarin gavad diyecegi erkek. Sen kara carsafa sok karini kizini. Bana da o cazip geliyor mesela. Ulan diyorum su carsafin altinda acaba kac kilo ... uff
Sahsen rica ederim partnerimden, hayatim verona ya gittigimiz zaman giy diledigin gibi ama konya ovasinda giyme lutfen.
kendini tutamayan orospu çocuklarinin hakkinda hezeyan ettigi adamdir.
eşini korumaya gücü yetmeyen pasif çomarların hönkürdüğü erkek.
kıçını gösterecek şekilde giymediği sürece ortada izin verilecek bir durum yoktur. ayrıca giysin kardeşim! eşim, sevgilim değil mi? ancak benim sevgilime ve başkalarının sevgilisine bakıp elinizi sikersiniz siz bu kafayla. başlıktan da belli oluyor ki tek siktiğiniz şey eliniz. amına kodumun 31'cileri sizi.
Mini etek giyecek olup da kendi izin vermedi diye giymeyecekse, mini etekten rahatsız olan adamın yine rahatsız olması gereken durumdur. Bu adamın içinde mini etek giyme isteği duymayan bir kadınla evlenmesi gerekir.

Cübbeli gastri hoca sohbetlerine giriş.
görsel
gayet normaldir. evlenmeden önce nasılsa öyle olmaya devam etmek isteyen kadın zaten senin malın değildir.
Medeni adamdır.
Ve erkeğin içten içe hoşuna gider. Yanlış anlaşılmasın. Gavatlık değil bu.
Nasıl ki pahalı bir telefon kullanırken bakanlar olur elinize...yada lüks bir arabaya binince.
Aynı şekilde Mini etek giymiş ve yakışmış bir kadına da bakarlar.
Kendini eğitmiş adam gurur duyar bu yüzden.
Konya ovası kadar geniş erkektir.
mininin de boyutları var. süper mini olursa kıskanmakta haklı ama dizüstü normal bir şekilde ise problem çıkarmayan erkek normaldir. tabiki kıskanması hoşuma gider ama abartmaya gerek yok.
hanımların minili giyinebildiği bir meclisin içindeyse, yani üst kültüre ait, seçkin sınıfa mensup bir insansa gayet doğal olan bir şeydir. ayrıca bunun için eşine izin vermez. çünkü eşi hanım efendiler böyle şeyler için bey efendilerden izin almaya gerek duymazlar efendim.

sizin gibi bataklık farelerinin anlayabileceği türden şeyler değildir bunlar.

yani seviye ve kültür farkı o kadar açık ki size de hak vermemek mümkün değil elbette.
bataklıkta yaşayan insan o bataklığın kültürüne, ayıplarına, yasaklarına göre hareket eder elbette.

mahalleniz, çevreniz, meclisiniz eşinizin mini etek giyemeyeceği kadar bozuk, çürükse bu sizin suçunuz değil. kaderinizdir belki de.