bugün

maskülen bir hareket değil, uzun vadede hanenize eksi olarak yazılır yapmayın. kadının yatağına bir ayıcık olarak değil, erkek gibi erkek olarak girin.
yüzde 60-65 ihtimal ile bir iki ay içerisinde aldatılması muhtemel adamdır. bu işler böyle gelişiyor artık. eskisi gibi "üzerime titresin beni çok sevsin ilgi göstersin" eylemleri kıymet bulmuyor. artık bunlar "bu cepte daha iyisi var mı ona bakalım" şeklinde değerlendiriliyor. hayat acımasız değil aslında son derece normal. insanlar birbirlerine acımıyorlar sadece..
o da gitsin daha kaslı olduğu için daha çok ısıtacak berkecanla boynuzlasın seni. alıştırmayın böyle şeylere.
Hayallerimde böyle şeyler var, mesala gece yarısı yatağından kalktığında onun tarafına geçip geldiğinde tekrar kendi yerime geçmek gibi. Yattığı yer her zaman sıcak olsun, üşümesin. Her sabah uyandığımda yanağına bir öpücük kondurmak var, kavga etmek yerine problemleri konuşarak çözmeyi düşünmek var. Ama olmayan tek şey bir sevgili (yazar burada gülümsüyor).
cennet annelerin ayakları altındadır.

eşim hamileyken çoraplarını ayakkabılarını falan aylarca ben giydirdim. ısınma sorunumuz çok olmadı allah'a şükür o yüzden ayaklarını ısıtamadım ama evde temizlik yaptım. bulaşık-çamaşır yıkadım. yemekleri hazırladım. bana dünyanın en büyük mucizesini getiren bu muhteşem fedakarlık karşısında benim de sözü edilmeye değmeyecek ufacık çabalarım oldu.

özetle aşk farklı bir hadise. gerçek aşkı tatmadan yorum yapmayın.
adamın dibidir.
Şefkatli biridir.
Eşine karşı olan sevgisi bu şefkatin doğmasına sebep olur. Aynı zamanda merhamet sahibidir.
Babamdır. annemin küçük bir kız çocuğuna dönüşmesine sebep oluyor bu davranışı. Sadece eşini değil çocuklarını da mutlu ediyor. Allah başımızdan eksik etmesin.