bugün

Eşini uyandırmaya kıyamayan, uyuyan eşini izleyen, sonra kahvaltı hazırlamaya giden, daha sonra hazırladığı kahvaltı olunca eşini öpüp uyandırmaya gidecek olan, eşine kahvaltı hazırlamış olan kocadır.
eşini gerçekten seven kocadır, nadir bulunur bulunursa kıymeti bilinmelidir.
tatlı yemeyi hak etmiş kocadır. kedi canını senin. *
pamuklara sarıp sarmalanmayı hak eden kocadır.

(bkz: sevilir ki bu)
Doğru insanı sevdiğinizi dogru insana aşık olduğunuzu bir kere daha anlarsınız. Bunun planını bile yapması sizi mutlu ederken yapması kim bilir nasıl olur ama tabi bu eylem umarım evliliğin ilk günlerine özel değildir devamı gelir.
malın önde gidenidir, yataktaki ekmek kırıntılarının üzerinde sevişeceği için çarpılır, ağzı bir yere götü bir yere kayar.
haftasonuna yorgun girmiş eşine jest yapma güdüsü olan kocadır.
http://galeri.uludagsozlu...%B1-haz%C4%B1rlayan-koca/
çok nadir bulunan erkektir.

varsa böylesi tanışılasıdır, kadınına değer verir, aşırısı iticidir.
hergün o bana hazırlıyor bari bugün de ben hazırlayayım da sonra başımın etini yemesin diyen erkek de olabilir. sık sık oluyorsa, hayat müşterektir prensibini kavramış sözde değil özde erkektir.
Adam Gibi adamdır. Eşini düşünen erkektir.
her kızın rüyasıdır. sadece rüya. evet. *
bir eşinin yatağına kahvaltı getiren erkek değildir. hatta ve hatta bir eşinin yatağına kahvaltı malzemelerini getirip de kahvaltıyı sen hazırlayacaksın diyen erkek hiç değildir. (bkz: homer simpson)
tadından yenmeyecek kullanılmayacak temizleyip saklanacak erkektir.
uyku sersemi yanlış anlaşılmış olabilir. "kahvaltım hazır mı?" demiştir o.
Eğer durup dururken bunları yapmaya başlamışsa hazırlıklı olun aldatıliyosunuz.
saçmalayan erkektir. erkekle kadının doğada oynadığı rol nasıl farklıysa mutfakta da farklıdır. erkeğimiz gidecek yumurta, süt, bal vs alışverişi yapacak bir nevi avlanacak ve yuvasına götürecek ardından kadınımız kahvaltıyı hazırlayacak bu işin doğrusu bu kırılıp incelmenin anlamı yok. sonra öp eşini teşekkür et.
dünyanın en gereksiz erkeğidir, hatta erkek bile değildir bu başka birşeydir. yalnız acayip bir şekilde nedense çoğu kadının beğendiği erkek tipi oluyor. ilginç.
-eşini öperek uyandırıp kahvaltın hazır..
+ne diyosun hikmet ya kapat şu sözlüğü
Balon erkektir. Öyle erkek mi olur la dedirtendir. Evli erkek dediğin atleti ve sodasiyla göbeğini kaşir.
evinde hizmetçiler çalıştıran, işe gitmesine gerek kalmayacak kadar zengin erkektir.zaten kahvaltıyı da ahçısı hazırlamıştır.
ne kadar güzel hazırlasa da yaranamayacak kadına sahip olan erkektir.
Her kizin hayalindeki erkektir. Umarim denk gelir efendim.
Evet bayanlar biliyorum , bu erkekler sizin hayallerinizi süsler ama muhtemelen kocanız 'Hanım kalk kahvaltıyı hazırla . ' diyecektir .
kesinlikle racona ters hareket yapan erkek olup bugün
eşinin kahvaltısını hazırlayan yarın çamaşır bulaşık gibi bilimum evin işlerini yaparak yanlış yapan erkektir.
güncel Önemli Başlıklar