bugün

Hazırlasa hoş olur mevzusudur.
Sabah, güne iyi başlamaya, keyifle uyanmaya sebeptir tabii ki.
O kadınlara sahip olmak, adam gibi adam, sevgiyi, saygıyı, şevkati bilen erkek olmayı gerektirir.
Velhasıl ne ekilirse, o biçilir.
nedeni sorulduğunda uykusunun ağır olduğunu iddia edecek kadındır. Aynı kadın annesine gitmek için sabah 6'da çakı gibidir.
olayı çok yanlış anlayan kadındır. 4 buçuk senelik evliyim. doğum iznim ve lohusalığım harici her sabah kahvaltı hazırladım. sadece eşime değil kendime de. bizim evde gün erken başlar. küçük çocuğun olduğu her ev gibi. hafta içi 6 buçukta gözümü açarım ilk işim yumurtaları ocağa koymak olur. kahvaltıyı hazırlarım.

şimdi burası size gelsin feminist çıtır kızlar. kocama hizmet olsun diye hazırlamıyorum. ikimiz de iş yerine gidince o lanet poğaça simitleri gömmeyelim gereksiz kilo almayalım sağlıklı bir şekilde güne başlayalım diye hazırlıyorum. annemden öyle öğrendim. kızım da benden öyle görecek ve öğrenecek o da ilerde kendi çocuğunu kahvaltısız yollamayacak.

zira evlilik sadece sikiş sokuş değil birbirimize ve yavrumuza karşı sorumluluğumuz var. evde biri hasta olsun bakalım o evin düzeni nasıl değişiyor.

ha bu arada hafta içi simit poğaçaya talim olup hafta sonu pembik pembik kahvaltıları instagramda paylaşınca kocanızı çok seviyor olmuyorsunuz. 3 sene sonra adam bel çevresini susamlı simite çevirince küsmek yok ama.
Karşılıklı sevgi ve muhabbet olduktan sonra her şey yapılabilir. Kadın ve erkek ikisi de çalışıyorsa birlikte hazırlasalar güzel olur. Eğer kadın çalışmıyorsa hafta içi kadın hafta sonu erkek hazırlayabilir.
üzülür be insan o değil illaki ortamda konuşulur yada iş yerine gidince simit alayım mı der adam arkadaşına o da yok eşim sabah çok güzel kahvaltı hazırlamış yedim gel der. adam imrenir be vallaha dumanaltı olur orası.
yanlış yapan kadındır. erkeğin kalbine giden yol boğazından geçer sözü gerçekten en harbisinden bir sözdür. akıllı olun öğün atlamayın özellikle feminist kızlar.
bir düşünürün sözüdür; kendini erkeklerle eşit gören kadınlar zevklerinden ve hayatlarından vazgeçen kadınlardır.
şu ılık erkek modelleride küpeleri çıkarsın artık.
Farketmez. Yemek konusunda aşırı titiz birisi olduğum için gözumle yaptığım yemeği yedirmek çok daha güzel olur. Yemek yapmaması sorun değil. Yeter ki çocuk olursa onun ağlamasına dayansin.

Şahsen eşimi beğenir herseyi sever sonra yemek uyuşmadi diye ona soğuk kalmaktansa, yemeği benim yapmam daha rahat olur. Böylece oda başka alanda kendini gösterir.

Lakin feminen geçinen para seven kadınlar kenarda ibne erkek beklesin.