bugün

Öncelikle evli kişilerden bahsediyorum.

Bence aldatılan kişi aldatanı öldürmemeli. Bunun yerine aldatan kişiyi herkesin önünde rezil edecek ve aldatan kişinin sadece bir gününü değil tüm hayatını karartacak birşey yapmalı. Aldatan kişi bir daha başkası ile ne aşk yaşayabilmeli ne de evlenebilmeli.

Dipnot:Evet acımasızca ama gerçek bir kalp kırığı daha çok acıtacak.
Elini kirletmeye degmez bence. Aldatmışsa kendi kaybetmiştir. Acınacak karaktersiz yaratıktır.
ona yapılacak en doğru ceza: anadan üryan soyup meydanda bırakacaksın.
Adalet ve hukuk dediğimiz kavramı hiçe sayan bir davranış türüdür. Anlıyorum sinirli oluyoruz üzülüyoruz ama ölüm çare değil. Hiçbir zaman ölüm çare olmadı sonuç olmadı. Bir söz vardır "Adalet topaldır, ağır ağır yürür, fakat gideceği yere er geç varır" Bu sebepten dolayı da gerekli cezayı yargıya bırakmakta fayda var. Hiç kimsenin böyle bir berbat durum yaşamaması dileğiyle.
ölen orospuyu insandan sayıp 30 sene verirler. gerek yok.
kadınlar yapmıyo bunu ha, erkek aldatınca öldürmüyolar, ne kadar naifler.
kimse kimsenin canına kast edemez.
Ağır tahriğe girse de insan yapmamalı. Bilemedim allah kadın erkek kimseyi böyle bir şey ile sınamasın öldürmek doğru değil her şeye rağmen. .
Hep adam "adam haklı" "gebersin karı" nedense hep adam kadını öldürmüş. Çünkü genel olarak erkek öldürür kadını siz de haklısınız.

Kadın erkek fark etmez, değmeyecektir. Sal ipini gitsin..