bugün

(bkz: soyumuz tükeneceeğğ diye eşcinsel karşıtı olmak)
Soyun kuruması değil mesele.
Yaaradılıştan geliyor.
Eline bir mıknatıs al.
Mıknatısın iki kutbu vardır. N ve s.
Eğer s kutbu olmazsa, sadece n kutbu mıknatıs olmak için yeterli değildir. sadece s kutbu olsa, yine mıknatıs olmak için yeterli değil.

Eline şimdi de bir pil al.
+ ve - kutupları vardır. Ne - kutup ne de + kutup olmadan pil çalışmaz.
istersen iki kutbu da + yap veya iki kutbu da - yap pil yine çalışmaz.

Anlayabiliyor musun?
insan olduğu için saygı duyuyordur. Cinsel tercihleri onu ilgilendirir.
saygı duyarım desteklerim normal bir insan olarak görür dost da olurum sırf cinsel veya duygusal seçimi farklı diye bir insan dışlanamaz dışlanmamalı.bundan büyük cahillik aptallık yok.sever sayar destekler ve saygı duyarım evet.
sakat, hastalıklı, yaratılışa uymayan, normal olmayan bir dürtüye, eğilime, isteğe saygı duymak öncelikle insanın kendisine yaptığı en büyük saygısızlıktır.
Benim. Herkesin Seksine kimse karışamaz öncelikle. Daha önce de yazdım birkaç kez, Her kim bir başkasını zorla "sikmiyorsa" ve bu eylemi çocuklara karşı değilse kimseyi alakadar etmez. isteyen istediğiyle rıza dahilinde birlikte olabilir. Bu gayet normaldir. Sen götüne güveniyorsan korkma...
Bu ilişkilerin doğal afetlere sebebiyet verdiğine inananlar da lütfen gidip beynini kontrol ettirsin ve mümkünse toplum içine çıkmasın.

Not: hetero kere heteroyum.
Yoo saygı duymuyorum. Çünkü bunun saygıyla alakası yok.
Siz hiç bir heteroya, bir heteroyu sevdiği için saygı duyuyor musunuz? O zaman buna niye saygı duyulması gereken bir mesele olarak bakıyoruz?
Bu hayatın içindeki herhangi bir olay, şunu bir anlayın. Hazmedin ve insanların yatak odalarına, kimi sevdiğine, kimin çocuğu olabileceğine vs. Karışmayı ve yorum yapmayı bırakın artık.
Hayatınız yok mu sizin?

Edit: kuduranlar olmuş, daha da kudursunlar madem.

görsel
Eşcinsellik toplumsal bir hastalıktır. Doğanın özüyle oynadık şimdi de sıra insanın özüne mi geldi. Lpg li insana hayır!
aktif gaylerin eline dusunce de ayni saygiyi duyacak misiniz merak ediyorum.

is arkadasin gizli aktif dostum seni dusunerek elini duzuyor.
gel saygi duy .
en kisa zamanda sana acilir umarim.

ibnelerin gotunu keselim.

ayrica spor salonlarinda dikkat edin rontgenci pasif yuvasi.
giyinip soyunurken ben bir tanesini kovaladim ibnenin.
(bkz: saygı diye geldik tebliğ çıktı)
bir insanın cinsel yönelimine saygı duymamak diye bir saçmalık yok hükmündedir. saygı duymamak hiçbir şeyi değiştirmez. anlayamamak başkadır saygı duymamak başkadır.
Saygı duyuyorum onlar da benim tercihlerime saygı duymalılar.

Mesela ben eşcinsellerle muhatap olmamayı tercih ediyorum. Ben onların tercihine saygılıysam onlar da benim bu tercihime duymalı.
i*neliğin hiçbir türüne saygı duymam.
milletin yatağına özeline girmeye utanmıyor musunuz dedikoducu tenekeler.
Saygı duymayınca vaz mı geçiyorlar. E o halde beni sikmedikleri sürece kimin kimi siktiği zerre umrumda değil.
güncel Önemli Başlıklar