bugün

eş cinselliği bir hastalık kisvesine büründürüp daha sonra " böhühühü bizi kimse anlamıyor " numarasına yatmaktır. salağa yatmak söylemide cuk oturabilir. ulan göt veriyorsun, kendi cinsinle ilişkiye giriyorsun, isteyerek, bilerek sonra ortalıkta demogoji yapıyorsun.

sonra bizi dışlamasınlar, toplumun içine alsınlar diyorsun. sen almışsın içine alacağını toplum daha fazlasını kaldıramamakta zira. hem ahlak değerlerini yitirmiş üç beş şahıs için toplumun ahlak değerlerini yok saymak ahmaklık ötesi olur.

lezbiyenler için de düşüncem aynıdır ancak onlarda çok ufak bir istisna mevcuttur. ilişkiye girememe durumları ve korkuları söz konusu olduğunda eğilim göstermiş olabilirler ancak bu bir bahane değildir sadece ufak bir olaydan yırtmadır.
beyhude uğraştır.

eşcinsellik bir hastalıktır. ruh hastalığıdır. kimse doğuştan eşcinsel olarak doğmuyor. * *
adı üstünde düpedüz ibnelik işte.

not: homoları sevmem hatta çoğundan nefret bile ederim. zaten sevmek zorunda da değilim. üstüne üstlük bu sözlükte sürekli ibneler de candır, sevelim koruyalım şeklinde yazılan yazılar hepten gıcık etmektedir bünyemi. homofobik diye saldıracak olan arkadalar gitsinler kendi kıçlarını kontrol etsinler. bu kadar ibne savunuculuğu yapmalarının bir sebebi olsa gerek. hiç kimse bir insan türünü, ırkını, cinsini kimseye zorla sevdiremez. ben homoları sevmiyorum artı kendilerinden tiksiniyorum.
hümanizm edebiyatı yapıp teröriste bile insandır, yazıktır diyen harbi ibneler gibi olamam.