bugün

ibne damgası yememek içindir.
Oğlan miyiz olum biz disarda cikolata yiyelim.
Sigarayı bırakmaya çalıştığımda baya baya yiyodum.
Oğlan miyiz olum biz disarda cikolata yiyelim.
kimisi uluorta yer, kimisi saklı gizli yer. her yiğidin bir çikilata yiyişi vardır.

belki de yalayıp cebine geri koyuyordur. ya da evde yiyip öyle dışarı çıkmıştır. yiyen erkek görmeye meraklıar da varmış demek ki, hayrola emenike.

- mevzu ne abi çikolata mı?
+ yok yok, mevzu derin...
reklamlardaki gibi gidip bir tane almıyorum ki. bir poşet doldurup evde ara ara ama istikrarlı bir şekilde tüketiyorum. bir poşet dedim de aklıma poşet olayı geldi yine. neyse.
Ne demek görmedim ben Ülker kat kat yedim görmedin mi. Şu an bitti. Soguktan kurumuştu ama yapacak bir şey yok. O değilde sağlam sağlam gitti mideme inşallah sıkıntı olmaz.
ısırmadan yuttugumuz içindir. komple sokuyoruz ağzımıza sonra çiğniyoruz kimsecikler görmesin de "aaa at hırsızı gibi adam çikolata yiyiyor" demesinler diye. dondurmada aynı..
Elimizden alıyorsunuz...
Göremezsin tabi o ne öyle gofret reklamı gibi.
çünkü kadınlar birer çikolata aşığı. beni bazen çikolatadan daha mutlu edebilecek bir şey olmuyor. eğer moralim bozuksa alır çikolatamı yerim, biraz olsun geçer.
Evet bunu ben de farkettim. Kadınlar çikolatayı daha fazla seviyorlar. Durup dururken canları çikolata falan istiyor. Tahminimce hormanal. Bir yerde kilo almanın ostrojen seviyesini yükselttiğini okumuştum. O yüzden hem erkekte hem kadında göğüsler büyüyor. Mesela bununla bir bağlantısı olabilir.
Tanıdığım her 2-3 kızdan 1 tanesi çikolataya aşırı düşkün.