bugün

bok yemektir.
önyargıların verdiği cesaretin sonucudur.
iç görünüşle alay etmekten kolaydır.
günah ve ayıptır.
şahsen kimliğimi bulmaya başladığım dönemden itibaren maruz kaldığım kendi kendime sinir krizlerine girmeme,insanlardan nefret etmeme neden olan bir davranıştır.doğduğumdan beri hep kiloluydum aslında ben mutluydum ama cevremdeki bazı öküzler buldukları her fırsatta alay ederlerdi.onları öldürmeyi düşündüğüm cok gecelerim oldu,her gece gizli gizli ağlamaları saymıyorum bile.şimdi zayıfladım artık kimse dalga gecemiyor ama geçmişimde yaşattıkları yüzünden insanlar bir şey der mi korkusuyla yaşıyorum resmen.evet ordaki bunu suclusu sensin.
(bkz: babacığım sende onlardansın)
ilkelliktir; elinde tokmakla hebele hübele gezmektir.
küçük bir çocuğun ''-aa anne bu abi maymuna benziyor'' demesi kadar küçük bir durum, tabi yetişkin kişilerin yapmadığı göz önünde bulundurularak.
Fikrimce Bir acziyet göstergesidir.
allah kalbe kusur vermesin.
Kompleks belirtisidir.
aynaya bakmadan evvel gördüğü çirkin bir surata tükürmekle eşit bir eylem.
Egonun üst seviyesidir. Türk toplumu (genellikle ergen bölüm) çok kullanır.
O insanı da Allah'ın yarattığı akla gelmemesi aslında o insanın Allahla alay etmesidir.
Ezikliğin en alt mertebesidir. Genelde iki kelime yi bir araya getiremeyenler tarafından sıkça yapılır. Onlara acımanız lazım o kadar ezikler ki.
Bence bir insanın dış görünüşüyle alay eden kimse kendi kalitesini gösteririr kendi karakteriyle alay edilmesi gerektiğini gözler önüne koyar büyük ayıptır gerçekten çok aptalca bir davranıştır hatta davranış bozukluğudur böyle kişiklerin topluma zarar vermeden insanların canını sıkmadan bir an önce ıslah olması/edilmesi gerekir.
insanın elinde olmayan nedenler yüzünden onunla alay ediyorsan bu senin medeniyet seviyeni gösterir. eğer insana seçme şansı verilseydi emin olun o da her şeyin simetrik olduğu bir vücut/yüz isteyecektir.
boş beyin eylemidir.
kutsala saygısızliktir. ne olursa olsun, beden insani kutlu kilan seydir.
allah'ın " büyük günahlardan " dediğidir.
gerçekten hayatta bunun kadar şerefsizce çok az davranış var. hele de dalga geçilen insanın yüzüne yüzüne yapıyorsan, onun kendine olan güvenini zedeleyip kalbini kırıyorsan.
Ağır konuşuyorum ;

(bkz: orospu çocuklugu)

(bkz: anası sikilmişlik).
yapılan en gereksiz şeylerde top 5
fiziksel görünüşler belli oranda değişir arkadaşlar, değişmeyecek bir şeye yorum yapmak delik kovaya su doldurmaya benzer.
yapmayın.
değiştirebiliyorsanız o insanların ruh hallerini, psikolojik durumlarını değiştirin. *
etik olmamakla beraber harbiden de yaran olaydır.
Güzelliğine güvenme bir sivilce yeter; zenginliğine güvenme bir kıvılcım yeter.
egosunun kurbanıdır.

genellikle bu tipler elinde son sürüm iphone olan , marlboro sigara içen ugg giyen götü başı açık saçlar rengarenk olan gençlerimizdir.

hayatın zorluğunu , sevğilisinin bu arkadaşımızı terk etmesi sanan bireydir.
Çocuklar çok acimasizdir. Her türlü dalga geçerler. Acima duygulari gelişmemiştir . " şişko , koca kafali, cüce, bunun babasi yok, bunlar fakir, aa şunun ayakkabisina bak yirtilmiş " gibi herşeyle dalga geçebilirler. işte bazilari da büyüyor ve beyinleri gelişmiyor.