bugün

Tabiki herkes önem vermelidir, mesela şöyle birşey var,beni dış görünüşten hoşlanmayan biri olarak farzedersek gidip de bakımsız, giysileri düzensiz ve hareketlerine dikkat etmeyen birine her halükârda bakmam fakar bakımlı temiz kısacası dış görünüşüne önem veren biri çirkin olsa bile ilgimi çeker, gerçi genel olarak dış görünüşüne önem vermeyen insanları dikkate almak biraz zordur.
ister istemez yapılan eylemdir. Nüfusun ezici çoğunluğu inkar Etsede bunu yapmaktadır.
istisnasız herkesin yaptığıdır.

Fiziksel görünüş, kılık kıyafet karşıdaki kişiye olan davranışımızı etkiler. Kimisi bunu çok önemser kimisi görece az ama herkes önemser.

Aşk hayatı, iş, sosyal ortamda bunları önemseriz ister istemez.
dondurma kabında barbunya pilakisi bulduğumdan beri dış görünüşe önem vermiyorum.
hepimizin yaptığı şeydir birbirimizi kandırmaya gerek yok.
Bir miktar önemi olan hede, sonuçta elma bile seçerken beğeniyoruz.

Yaş ilerledikçe ne oluyor, eskisen 8/10luk tiplerle gezerken 6/10luk ama mükemmel kalpli karşı cinsi tanıyorsunuz.
Araba boyası gibi düşünün. Dünyanın binbir türlü hali var. Karakter önemlidir. Olgunluk önemlidir.
dış güçlerin oyunudur...
bence hem iç hem de dış görünüş çok önemlidir.
görsel

iç güzellikte de iç güçlerin oyunu vardır.
dış görünüşünüz sizin kimliğinizdir. her ne kadar dış görünüşe önem vermediğinizi söyleseniz de kimse tipini beğenmediği yemeği yemek istemez. illa sarışın mavi gözlü olmanıza gerek yok. ideal ölçülerde fit olmanız, temiz ve ortamına uyumlu giyinmeniz, ölçülü davranmanız, beden temizliği yapmanız, hoş görünmeniz sizi diğerlerinden 1 - 0 öne geçirir. bütün bunları yapabilmek de bir zeka gerektirir.
Pazardan alışveriş yaparken elmanın en parlak, en iri , en kırmızı en en en güzelini seçen biz dış görünüşü tartışmayalım.
Herkesin yaptığı.
Başka türlü nasıl anlıycam adayımız zengin mi değil mi. Direkt sorunca tersliyorlar.
ben veririm. bunun nesi yadırganıyor bu kadar, anlamıyorum da.

temiz, bakımlı olmak parayla değil. meseleyi maddi tarafa çekiyor insanlar genelde. Şık ve sade giyinmek de yine bence doğrudan para ile ilgili değil. kimse bahane aramasın sümsük dolaşmaya.

sakin başlayıp durduk yere yükseliyorum, niçün böyle oluyor her seferinde. *
güncel Önemli Başlıklar