bugün

sana daha güzel kız mı yok un aynısıdır.
dış görünüşünde önemli bir şey olmayanların güzelliği.
yalanın önde gidenidir, gülüp geçilmelidir.
dış görünüş önemli değildir evet para önemlidir.
genç ve güzel bayanların zengin yaşlı işadamlarını tanımlarken kurdukları cümle.
hiç bir zaman dışını beğenmediğimiz birinin içini görmek istemeyiz. bu maddeci insan davranışı yüzünden çok şey kaçırırız.
tecrübelerle sabittir ki tarihin en gerçekçi söylenen yalanlarından biridir. bazen bu yalanı söyleyenin kendisi bile inanır *
önemli önemsiz meselesinden çok ruh güzelliği de göreceledir gibi sanki. ben bir kızı güzel bulurken diğer bakan bir göz güzel bulmayabilir. ruh içinde aynı şey. ben bir kızın o an atıyorum birine posta koymasından hoşlanırken diğer bir kişiye bu yaptığı çok itici gelebilir. sanıyorum iş fuckbody boyutunda değerlendirilince pek tabi bu laf adama koyar. eh böyle düşünenler için rusların ataları şunu demiş: (bkz: çirkin kadın yoktur az votka vardır)
klişe bir teselli tümcesidir. Samimiyetsizliğin vuku bulduğu ortamlarda sıkça dillendirilir.
uyum.
hem görsel açıdan hem diğer açılardan uyum. denge daha ziyade.
misal, çok güzel bir hatun düşünün, yanında dünya çirini bir herif! ilk aklınıza gelen "herifte b*k gibi para vardır kesin." olur.* yakışırlar mı? hayır. kızın hiç aklına gelmez mi "benim bu adamla ne işim var" sorusu? gelir. pek yürümez zaten.
çirkin bir insan, yanına çok güzel/yakışıklı bir sevgili arıyorsa biraz daha düşünmelidir kanımca. he eğer "benim için farketmez" diyen varsa, gördüğü an değil, konuşmaya başladığı an hoşlanmaya başlayan insandır. yazık etmesinler kendilerine. eğer fiziki açıdan bir problemi (ya da çirkinliği) olmayan bir insan, onu sevgili olarak kabul ettiyse bile, sevgilisinin içi içini kemirecektir mutlaka. düşünebileceği, kafasında kurabileceği o kadar çok şey var ki.
fiziksel uyum önemli. sevgili olduğunuz zaman eli yüzü düzgündü, sonradan bir kaza oldu ya da herhangi bir kilo alımı, kaybı vs. böyle bir durum karşısında terketmek ne kadar sevmektir? bunu tartışmaya bile gerek yok. yokmuştur zaten.
önce yanına yakışsın. ruhunu zamanla tanırsın zaten.
kocaman bir yalandır. tabiki her ikisinide önem verilir. ama sadece ruh diyenlere ;
(bkz: ruhlar aleminde de yaşamıyoruz)
gel gelelim ruhlar aleminde yaşamıyoruz.. *
tartışmalı durum. selden kaçan bir grup hayvan için de önemli olan nuh güzelliği olabilir.
hayatında hiç seks yapmamış ve bu gidişle asla yapamayacak olan insanın sözüdür.
-iyi de, sırf şahane karakteri var diye bıyıklı ve 120 kilo bir kızla yatarmısın? sorusuna da cevap vermesi gerekenlerin söylediği cümledir.
hayatta söylediğimiz en büyük yalanlardandır.
(bkz: yalancıyı sikmiyolar ya)
Ruh güzelliği derken kişilik diyorsunuz farz ederek.
Genelde çirkin kişilerin kendilerini iyi hissetmeleri için söyledikleri bir bahanedir. Veya çapkın kişilerin (özelikle erkekler), karşı cinsi elde edebilmek için kullanılan bir bahane (halende yeniyor).

Aslında çok doğru, kişilik çok önemli fakat günümüzde şerefsiz kişilikteki kişiler ailelerine istedikleri şeyleri götürüyorlar, istedikleri kadın veya erkekle dolanıyorlar ve çirkin veya güzel herkes onlara bakıyor çünkü onda para var. Ama diğer yandan ise sabahtan akşama kadar çalışmaktan elleri nasır bağlamış hakiki emektara da diğer sınıfın boklarını temizlemek kalıyor.

bunları düşündükce, şerefsiz olsan da olmasan da kısa yoldan para bulma yöntemleri insanın aklına gelir.
ruhlar dünyasında söylendiğinde geçerli olan cümle.
insanoğlu nun yapısına ve doğuştan gelen fıtratına aykırı olgu.
Lafta kalan bir cümledir.Tamamiyle yalandır.
(bkz: dış görünüş önemli değil önemli olan rus güzelliği)
ruhların güzelliği bir bakışta ekrana serecek bir sistem geliştirildiğinde inandırıcı olacak cümledir. görmeden inanmam.
"hayaletlerle seviş o zaman?!" denilesi yaklaşım.
dış görünüşü berbat olan insanların kendi aralarında uydurduğu cümle.
ruh güzelliği önemlidir ama gelgelelim ruhlar aleminde de yaşamıyoruz diyor üstad.*