bugün

koşulların onu dırdır etmeye zorladığı hatun modelidir,ettiği dırdırın kendisi de farkında olan ama bunu durduramayan modeldir
anahtar kelimeler; kafa utulemek, dırdır, kafa fil sorunsalı, duymazlıktan gelmek, kafa şişirmek, kafanın 1 milyon olması, içmeden sarhoş olmak, intihar fikri, ağzına acı sürmek.

kalanını siz bir araya getirin. (bkz: anladın sen)
dır dır yapan hatun modeli yoktur, bütün hatun modelleri bu modeli içerir zaten.
bilmemesi gerekenleri öğrenen,görmemesi gerekenleri gören bir de üstüne üstlük muhatabının inkarları karşısında deliye dönen modeldir
doğuştan konuşmak için yaratılan bir insan modeli
Yapmayan modelleri daha üretilmedi bunların diye düşünürüz nedense
benim gibi daha çok dinlemeyi sevenler için ağzını bıçak açmayan kızlardan bin kat daha iyi olan topluluk.***
dırdır yapan erkekten çok daha iyi olan kişi.
en güzelleri bile kaçma isteği uyandırır. karşılarındaki insanlara sordukları "sen niye hiç konuşmuyorsun" sorusu olay çıkarabilir.
bilgisayarında ms-dos işletim sistemi kullanan, hangi klasörde olduğunu unuttuğu bir dosyayı bulmak için c:>dir komutunu üstüste kullanıp "dir dir" yapan hatundur kendileri efendim. rastlanırsa itinayla sevilip sayılması, bir dediğinin iki edilmemesi, hatta korunmaya alınması gerekmektedir. zira yeryüzünde dos kullanan bırakın kadını pek ölümlü kalmadığına dair bir rivayet vardır.
kadın: şu sehpayı sağa it!
adam:tamam hayatım!
-ertesi gün-
kadın:sehpayı yine sağa itmişsin!benim yaptığım her şeyi bozmak zorunda mısın sne?uyumsuzsun işte.Bak az daha ayağımı çarpıyodum...

özetle erkekler bu tip kadınların karşısında çaresizdirler.Ben bu tip kadınların yalnızlığa mahkum edilmesi taraftarıyım!!!
insan ömründen ömür çalar...

(bkz: longsword plus 1 life stealing)
(bkz: dır dır yapan kadın yoktur)
(bkz: yalnızca kadın vardır) * *
evde çok konuşan kadın en kötü cinlerden beterdir(sümer atasözü).
Kızdığı bir olay karşısında yaşadığı o an ki olay dahil gelmiş geçmiş bütün olayları sayarak karşısındakini bunaltan kadındır. Ömür törpüsüdür. Temkinli olmayı gerektirir.
80 yaşında kulakları aşırı derecede ağır işiten rizeli bir dedenin son derece kaliteli kulaklık ses cihazını takmama sebebi.

-kariyi duymayirum işte. ne lazum bağa kulakluk.
sebebi bir erkektir.
babaannemdir.
maalesef cogu kadindir.
ozellikle evlendikten sonra veya yaslandikca hayati size zehir etme potansiyeli yuksektir.
anne olunca cocugunun basina yer.

bu "kadin"larin caylarina fare zehiri karistirinca sorun ortadan kalkiyor.
sevdiği adamın yanındadır, çenesi düşmüştür.