bugün

Olum cinnet geçirir hepinizi keserim.
Düşünemedi.
dünyalar benim olurdu.
görsel
mutluluktan zıp zıp zıplatacak olan mevzudur. yalnız bu kadar uzun ve kapsamlı bir rüyayı nasıl görür bir insan orası muamma. inception aleminde falan mıyız lan yoksa..
Şimdi bana akp dönemini en baştan tekrar yaşayacağımı mı söylüyorsunuz?

(bkz: lanet olsun sebebi neydi ki)
Istemem.Olum kim uğraşıcak o kadar bir daha. Düğündü, Evdi,arabaydı,krediydi.
Başlığı okuyunca şöyle bir duraksadım. Ama düşününce rüyada görmüş olduğum her şey tecrübe. Yeni yıllarımı daha güzel yaşayabilirim. Hadi rüya olsun ya sevdim ben bu olayı.
kafadan 34 sene kazanmış olur ve 11 yaşımda bambaşka bir yaşam planlardım.
10 yaşındayken bu kadar komplike bir rüyayı tasarlayacak kadar zeki olmadığım için olmayacak olan düşünce. ben çocukken maldım. bayaa bildiğin mal.
Sozlukteki populasyon icin pek farketmeyecek olandir.
Zall'in yazar alim yasi ekseriyetle 8-14 arasi oldugu icindir.
Aha boyle arada da fosiller olarak biz yazariz. Evet.
az felsefe okursanız ciddi ciddi benzer teorileri düşünebilirsiniz. ayrıca bir çok din dünya hayatını uykuya benzetir. neyse mevzuya az daha girerdim ama contaları yakacak çok kişi var.
Okuduğum tüm kitapları, gördüğüm tüm binaları, öğrendiğim her bilgiyi ben yaratmış olurdum, gerçek dünyada bunları satardım.
ilk iş olarak sözlüğe kayıt olur sözlüksüz günlerimin zaman kaybımı telafi ederdim.
Her şeyi baştan mı yaşayacağım lan der bir yerden atlayabilirim. Hem o sırada günahım da yok.
sanırım kesinlikle daha doğru adımlar atar ve türkiye'nin en zenginlerinden biri olurdum.

malum, o kadar yaşanmışlık var.

sahi, aslında belki de şuan bile rüyada olabiliriz. belki şuan yaşadığımız bir kazadan sonra bitkisel hayata girdik ve her şeyi gerçek sanıyoruz. neden olmasın?
Yaşasın! Babamın vefatına çoook var dedirtip, sevinçten delirtir.
He anasını satayım tekrardan binlerce soru yüzlerce test kitabı sınav stresi dimi?
10 yaşındayken sürekli büyümek ve hayatımdaki bazı şeyleri değiştirmek istemiş bir çocuk olaraktan, uyandığımda bir rüyadan değil bir kabustan uyanmış olurdum.
Olmaz çünkü on yaşımdayken de akp vardı. Rüya olacaksa o olsun.
Agir dram icerir cunku ben daha 10 yasimdayken babami ilk kez alanyaya yanina gittigimizde gormustum.
şunu 5 yapalım hadi hadi 5 olsun akşam pazarı ayağınız alışsın olm yokluktan 10 yaşında okula başladım bu sefer 6 da başlıyım.
harbi ne guzel olurdu la coklariniz vitamin formundan olurdunuz...
Lost mu lan burası.
bu kafa yapısıyla dönmeyeceksem koyim öyle geri dönüşe.