bugün

güzel sözlüğümüzde sıkça yapılan hata. surekli yapılmasına ragmen birsey demeyeyim diyordum ama artık dayanamadım. surekli yok ulkucu erkeklere solcu kızlar veriyormus, yok ulkucu kızlar solcu erkeklerden hoslanırmıs, ateist olana vermeyen yokmus, dindar olana veren cokmus, entel dam ustunde is bitirirmis ..vb. gibi baslıklar gormekten bıktım.

iki insanın birbiri ile birlikte olması icin, karsilikli hoslanma deyin, elektrik deyin bir takım etkilesimler olması gerekir. bu etkilesimleri harekete geciren etmenlerde sanildigi gibi bir tane degil, sonsuz adettedir. ornek olarak bazi kizlar ucgen vucutlu, bazilari gobekli, bazilari ciddi, bazilari komik, bazilari entel, bazilari maco sever. demek ki bir kiza ulkucu, bir kiza solcu, bir kiza entel cekici gelebilir.

ayrıca sahip oldugunuz ideolojiyi, fikri, dusunceyi ya da hareketi nasil sectiniz bilmiyorum, lakin bu karsi cinsi etkilemek, ortam kurmak amacıyla ise (ki bu baslıklar oyle oldugunu gosteriyor), cukunuzle degil beyninizle dusunmenizi tavsiye ederim.

kadınlar hakkında bir ipucu ile bitirmek isterim entry'mi; kadınlar kendine ait dusunceleri olan daha onemlisi kendi olabilen erkekleri begenirler, onları etkilemek icin bir sey yapmayın.