bugün

''Bu entry sözlüğü yasal yönden zor durumda bırakabilir.''

süküt ikrardan gelir diyorum, başka da bir şey demiyorum.
tanım yapıyım once yapmayınca silinir o da;
tanım: moderasyonun entry silme nedenleri olarak gösterilen gerekçelerin yazarlar tarafından saçma bulundugunu anladıgımız baslıklara bir örnek.

"Sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif entryler silinir"

(bkz: entry girerken makalelerden ya da ansiklopedilerden kaynak göstermem gerektiğini bilmiyordum, herkes kendi fikrini söyleyebiliyor sanırdım, yanılmışım *)
başlık: uğur kaymaz

entry: 23 nisan bayramı kutlu olsun...

silinme gerekçesi: forum/chat tarzı entry'ler silinir.

bu ismi tanımayanlar için: arkasından vurularak öldürülen küçük bir çocuk. davası aihm'e gitti malesef. onu öldürenler suçlu bulunmadı, çocuk çok vahşi bir yaratık veya saldırgan bir uzaylı olacak ki öldürenler meşru müdafaa yapmışlar ve beraat ettiler.

moderasyona: forum/chat tarzı entry'ler silinirmiş ! ölen çocukla chat yapacak halim olmadığına, yazdığım da forumluk bi yazı da olmadığına göre çok zaman önce yazdığım entry neden şimdi silinmek ister anlamış değilim !

moderasyona ikinci edit: ölen kişinin arkasından allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun yazınca veya birilerine mesaj vermek için hadisler yazılınca bu yazılar neden forum/chat tarzı entry olmuyor sevgili moderasyon? neden bu yazılar silinmiyor?

zaten cennette internet yok ondan chat yapılamaz, kurallara aykırı bir şey yok yani diye mi yoksa bu entry'leri silmeye teşebbüs ederseniz zat-ı alileriniz sözlükte mahalle baskısına maruz kalır diye mi acaba?

bu kadar şeyi sizle chat yapmak için yazmadım, bir şeyler anlatmaya çalışıyorum, anlayana. anlamayana chat/forum gerçi.

düşünüyorum, o yüzden de bir şeyler anlattığını düşündüğüm şeyleri yazıyorum. siz kalkıp bu yazdığım 23 nisan kutlamasının ne anlama geldiğini bile anlamıyorsanız, anlatmak istediğimi chat/forum yazısı zannediyorsanız ülkenizde yaşananları bilmiyorsunuz demektir. ha ona da ben bir şey diyemem gerçi.

neyse çok uzattım,

hadi beyler, artı repleri bekliyorum.
başlık: hitler ve atatürk arasındaki benzerlikler

entry: (bkz: siklenmeyen başlıklar)

silinme sebebi: • bu entry başlığın sözlük içindeki durumu ile ilgili.

en az adı lazım değil baş harfi ben şarkı sözü kadar deruni bu silinme sebebi beni hala düşündürmektedir.
sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif entryler silinir var ki evlere şenlik.şöyle bi bakıyorumda yazıların yüzde 90 ı böyle.

bu entry başlığın sözlük içindeki durumu ile ilgili.bu sebebide bir türlü anlayamadım.benim türkçe de mi bi sorun var acaba diye merak ediyorum.
düşündürürken güldürmeyen sebeplerdir.
görsel