bugün

düşünebilen bulduk da düşüncelisi kaldı dedirtir diye düşünüyorum.
oha erkek değilim düşünüyorum sayın seyirciler.
çok düşününce sktr edildim artık düşünmüyorum.
Düşünebiliyorlarmi bunlar. Hayret.
görsel
Düşüncesinin ne olduğu önemli olan erkektir.

Zira bunu dertli tasalı hüzünlü olarak da algılayabiliriz ve kadınların anladığı mânâda, kadına değer veren, kadını anlayan, onun mutluluğu için çaba sarfeden incelik sahibi erkek olarak da.

Bence düşünceli erkek, uzaklara uzaklara dalan hayattaki soruların çözümlerini, cevaplarını bulamadığı, bulsa bile bundan emin olamadığı, emin olsa bile uygulayamadığı için sıkıntılar içinde boğulmakta olan erkektir.

Ona şefkatli ve sevginin sıcaklığıyla dolu, alıcı değil daha çok verici bir hanım elinin uzanması gerekir.

Düşünceli erkek çaresiz ve yalnız erkektir.

Düşünceli erkek çirkindir, şair yüreklidir.
Sevgilisini her zaman ve her yerde düşünen erkektir.

Soyu giderek azalmaktadır.

Arkadaşım sevgilisinin yanına gidip gelmişti sorduk ne yaptınız ne ettiniz falan anlatıyor işte oradan buradan.

Konu bir şekilde böyle şeye geldi.

Sevgilisi evde kaldığı için haliyle öğrenci evi.
mutfak falan artık ne haldeyse arkadaşım toplayım şurayı demiş.

Oğlan hemen "ya bırak milletin döktüğünü sen mi toplayacaksın" diyerek engellemiş.( ki bence toplasa ne olacak iki dakikalık iş boş oturana kadar)

Kız da diyor hani şöyle düşünür böyle düşünür anlatıyor.

Yani valla helal olsun bir yozgatlı'ya da bu yakışır.
hayatın her alanında er geç kazanır.
Düşüncesini bilmesi gereken kişiye belirtmediği sürece bi faydası olmaz kendi kendi ye durur.
istisnalar kaideyi bozmaz derler. Bu iki kelimenin yan yana durması bile garip ya neyse.
görsel
aslan burcudur.
daima düşünür.
balık burcudur.
Düşünür, "nasıl ölçek bu işler dedim, kurt kuzuyla yan yana."
Az bulunan erkektir.
arkeolog degildir. dusunmeden yardirir mezarda.
Soyu tukenmis maalesef.
yoktur. babaları ve abileri tenzih ederim. eğer varsa bana boydan ve yüzden birer fotoğraf gönderin, bakalım, beğenirsek oturur bir çay içeriz.
bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesi'nin bahçesindeki heykele benzer erkektir. Ne kadar düşünürse düşünsün, kimse onu düşünmediği için düşünmeye devam edecektir. "korumaya alalım" lafı safsatadan ibaret olup, üzerinde imha yeteneği denenir itinayla. göstereceği bir şey yoktur, siz onu görmelisiniz. Siz sokulmalısınız yanına, cımbızla da olsa almalısınız lafı ağzından. gitseniz bile tutmalısınız elinden en azından.
nesli tükenmekte olan bir tür oldugu için acilen koruma kampına alınıp çiftleşip çoğlması sağlanmalıdır.
Gay veya kılıbık damgası yiyecek erkektir.
(bkz: nedir bu çektiğimiz)
aynı zamanda huzur veren erkektir.
nadiren rastlanılan bir tür olduğundan koruma altına alınmalı, sevilmeli ve değeri bilinmelidir.
her düşündüğünü söylerse şebeğe dönecek erkektir. seçici olması tavsiye edilir. böylece ilk sıfatının yanına birde "oturaklı ve kaliteli" sıfatlarını da alır.
ender de olsa beyne sahip olabilen erkektir. az bulunur, bulundu mu kaçırılmamalı, beslenmeli büyütülmeli hatta çiftleştirilip neslini devam ettirmesi sağlanmalı.
ölü erkektir.
ne düşündüğüne bağlı erkektir.
güncel Önemli Başlıklar