bugün

ülkemizde düşünce özgürlüğünün olmadığı aşikar ve insanlanr o kadar tahammülsüz kiufacık bir toplulukta dahi kendi fikrini beyan ettğinde senden farklı düşünen insan ya sana tavır yapar ya da kendi düşüncesinin doğruluğunu ispat etmek için çalarda çabalar özellikle konu siyaset yada futbolsa tamam da kardeşim sanane benim düşüncem den devlet insanları o kadar asimile etmişki muhaledetle iktidar birbirlerinin fikirlerini o kadar çok yargılıyorlar ki artık toplum hatta ilkokul öğrencileride dahil olmak üzere herkes biri bişe sölesede karşı çıksam modunda dolaşıyor ya tamam beğenmemiş olabilirsin yada ben yanlış bliyor olabilir düzelt ozaman şu da şöyle de neden bu kadar tahammülsüzlük anlam veremiyorum sen iktidara yakınsın oyunu ona veriyorsun diye bana avukatlığını yapmak zorunda mısın bizim ülkemizdeki ego acaba hangi ülkede vardır çok merak ediyorum bizler ne zaman bşr ambulansın arkasından gitmeyi bırakırsak o zaman bişeler oluruz işte yani hiçbir zaman.
Toplumda ve de sözlükte dahil düşünce özgürlüğünün olmamasıdır.

Kanunlar ve adalet kişilere göre işliyor. Sözlükte dini inançlara hakaret ediliyor bunu nasıl düşünce özgürlüğü görüp silik yenmiyorsa diğer konularda da inisiyatif gösterilmesi gerekir.
güncel Önemli Başlıklar