bugün

Hadi ya... haber verseydi grup yapardık.
Bir hayat gerçeği. Çoğumuzun hayalinde olup bizi görmezden gelen her kadın başkasıyla kahve içip sohbet ediyor, çıkıyor, sevişiyor, evleniyor. Kimse aksini iddia edemez.
bu saatte sevişme lan bari...
dikkat etsin havalar soğudu şimdi yorgan altında sevişsin. ter yapmasın. penise dikkat etsin kırılabilir.
pazar günü çalışmıyorlar demek ki.

kebap.
Başka biriyle sevisecegini düşündüğüm adamı, neden birakmis olabilirim ? Diye düşünmen gerek. Senin degilse;

E.... na kadar yolu var.

Evet.
(bkz: hadi ağla)
Partneri varsa pazar sabahı başka napacak. Önce bi sevişme ve sonra güzel bir kahvaltı.
bu havada duş falan almayı göze alıyorsan zaten allah ne verdiyse gidersin..
sikini avuçla uyumaya çalış başka çaresi yok gibi.
Sabahın bu saatine kadar hem de.
Gene mi ya nalet olsundur.
Bu saatte sevişmez sıcak olur derdi.geceyi bekler o. Yatarken seviyordu.allah mutlu etsin *
Sevişsin beni ilgilendirmez.
iki medeni insan gibi ayrıldıkçılar niye kuduruyor lan medeni olmak zormuş dimi.
Başlık çok iyi sağol kardeş.
görsel
Aradım sevişmiyormuş. Iğğhhhhh dedi, inandırıcı bir ses tonu vardı, kapatırken de tekrar aynı sesi çıkardı. Ben inandım. Kafamızı bulandırmayın lan !
hepinizin eski sevgilileri şimdi ve bu gece deli gibi sevişiyor- sevişecek. sizin gibi salak salak melankoliye mi bağlasın insanlar. milletin sağlığı yerindeyse ve libido tavandaysa ya ne olacağıdı.

siz kendi halinize ağlayın tıfıllar *
Olabilir bu da boyle bir aglama.
umarim yeni sevgilin benden daha ateşlidir ve benden uzun süre boşalmiyordur. sen herşeyin en iyisine layiksin türkan. iyi sevişmeler.
Sevişebilir insan doğası.
Çirkin olur o.
belki de.
Düşündüm, sanırım ağlayacağım. Yarim dediğime el kaydı ben yarsız kaldım. Ah yeşil mercimek.
görsel
Geçen sene bir arkadaş sevgilisinden ayrıldı. Her gün bana ağlıyor.

Dedim "ya başkasını bulursa nolacaksın sen"

Acayip psikopatça bir şey söyledi.
"abi gözümün önünde 15 tane zencinin tecavüzüne uğrasa adamları alkışlarım ama sevdiği adamla seviştiğini düşünmek bile beni öldürür."

Velhasıl bu başlığı görünce aklıma geldi. Psikopat dolu lan çevrem!!
güncel Önemli Başlıklar