bugün

Okumayacağını bile bile yazmak.
Okumamıştır O okudaydı duramaz dı.
Sence de bu ikircikli tavırlarla biraz ayıp etmiş olmuyor musun? Hayır, merakımdan soruyorum net olmak bu kadar zor mu?
Ve Ahmet Arif leylasına seslenir;
Sevdiğim,
Çaresizliğimden gayrı hiçbir kabahatim yok benim.
Aşına,
Ekmeğine,
Kahrına,
Karanlığına,
Özlemine,
Umuduna kat beni.
Hiçbir şey sandığın gibi değil. Oruç tutmuyorum, içki içiyorum, hatta inanmıyorum ve daha bir çok şey. Oğlun eskisi kadar masum değil. Ancak bunları kaldıramayacağını bildiğim için sana söylemiyorum.
Güçlü görünmeye çalışmak çok yorucu...yapma...
Uzun zamandır sana içimdekileri ifade edememenin verdiği gam ve keder içindeyim. Neyse ki şimdi içimdekileri dökme fırsatı buldum.

Senin allah binbir türlü kombinasyonlar halinde belanı versin.
Susturduğun Düşüncelerini dinle...
bak tayyip surada yasayacagin daha kac senen var farkinda misin? Ego islerine türkiyeyi alet etmekten vazgec. torunlarin var git onlarla Zaman gecir. cami cami gez, ülke ülke gez, balik tut felan yap iste birseyler ama siyaset yapma.
Hep beni seç ömrüm e.
Hep beni seç ömrüm A.
sen o kadar iyi ol, anlaş kafan uyuşsun gelsin sana kanka desin püü.
çekingenliğimin farkında değilsin biliyorum dışardan cıvıl cıvıl eğlenceli gözüküyorum ve bundan dolayı çekingen olmadığımı düşünüyorsun aksine çok çekingenimdir.senin de hoşlandığını biliyorum ama niye adım atmıyorsun , evet cevabın belli benim gene belirsiz hareketlerim ...
Ulan ne garılar var bee!
Nasılsın sevgilim?
Dünya etrafında dönmeye devam ediyor mu?
Ya da yalan evreninde gerçek mutlulukları yakalayacağına olan inancın?
Cenneti merak etmiyorum senle olmayı merak ettiğim kadar.
Başın sıkışsa, yardıma ihtiyacın olsa ilk ben koşarım. Böbreklerin iflas etse benimkilerden birini veririm. Ama ben seni görmek bile istemiyorum.
Git artık allah aşkına bi sal, vallahi öldük yeter daha ne kadar sömüreceksiniz ülkeyi bu yaşımda beni sinirli bi dedeye dönüştürdünüz. Oku bunları rte.
Hayatımın en güzel iki senesini en güzel günlerini çaldın. ister oku ister okuma allah belanı versin.

Edit: gelirsen ekime gelmezsen s*kime kadar.
bi siktir git!
Öyle bir yosmanın gönlü var bende
Oy bende yar bende
işte ben gidiyom sen hemen ağla
Yar ağla dön ağla!
Bak kardeş seni çok sevdim ama bitri bıraklan peşimi seni sensiz yaşamaktan usandım sen hiç olmamış ol ben hiç sevmemiş hade eyw.
Güzel bir uyku çek ince fikirlisindir biliyorum. Dünyâ sana ağır geliyor. Uyuyalım.
okusa ne olur okumasa ne?

ömrümü verecektim 2 yılımı sikti gitti.
Sana o kadar ihtiyaç duyuyorum ki, sesini duymaya hatta onu bile geçtim bir mesajına bile hasret kaldım birtanem. Keşke keşke böyle olmasaydı. Keşke böyle olmasaydık. Sen benim en iyi arkadaşımdın, sırdaşımdın. Çok kavga ediyoduk ama her şeyimdin sen benim. Evet olmaz bundan sonra. Sen bana dönsen, ben sana dönsem bile olmaz biliyorum. Ama kokuna, sesine, bakışına, gülüşüne o kadar hasret kaldım ki. Aynı yerde oturuyoruz ya. Seni görürüm diye geçiyorum geçebileceğin her yoldan. Görünce kötü olacağımı biliyorum ama görmek istiyorum seni. Ansızın sesini duymak istiyorum. Rüyalarımda değil de her anımda göreyim istiyorum. Ama elimden gelen tek şey sana bunları yazabilmek. Görmeyeceğini bile bile yazmak. Seni çok özlüyorum. Kafamı dağıtmak için o kadar çok şey yaptım ki ama en çok eğlendiğim anda bir anda yüzümün düşmesinin sebebi sensin. Bir anda durup biz onunla çok eğleniyoduk diye düşünmeme engel olamıyorum, seni özlememe engel olmuyor hiçbir şey. Eğer içinde bana uyum sağlayabileceğin bir umut varsa ne olursun ne olursun bana bugün bir yol göster.