bugün

Yarramı ye.
değmezsin ağlamaya.
Neyim eksikti ki? Ne eksikti? 1.5 Yıl tamam olup da şimdi olmayan eksiklik neydi?
senin beni sevdiğini farkedeli bir yıl oldu. bütün cesaretini toplayıp bana yaklaşmaya çalıştığın anların hiçbirini fark edemedim, kafamda başka şeyler olduğu için, biraz da aptal olduğum için bütün fırsatlarını mahvettim. "acaba beni seviyor musun yoksa ben mi yanlış anladım" düşüncesini yüzlerce kez tekrarlayıp tekrar tekrar doğruladım -birdenbire gelen samimiyetine, kararsız kaldığın konularda benden aldığın fikirlere, sendeki değişimi farketmemi istemene, insanların sıkıcı bulduğu hobilerime olan ilginin nedenine ulaşmak zor geldi-. seninle konuşmak istediğim anlar da şanssız anlardı, yasla stresin karıştığı çok kötü bir zamanıma denk geldi. kafa dağıtmayı abarttığım zamanlarda durumu fark edip beni günlük hayatıma döndürmeye çalıştığın için sana minnettarım, keşke seni dinleseydim. düşünüyorum da; en mantıklı, konuyu her yönüyle değerlendirdiğim, bana değer katan konuşmaları düşününce onca konuşmanın arasından hep sen aklıma geliyorsun. umut, güzel düşünceler, kendini geliştirmen... ben de senin gibi yapabilseydim keşke. sen elinden geleni yapıp çevreye ya da kendi düşüncelerine yenik düşerken ben duyarsızlığıma, eylemsizliğime yenik düştüm.

seni hiç arayıp sormadım: çekindim, üşendim, zaten insanları arayıp soran biri değilim -arayıp sorunca daha çok özlüyorum, üzgünüm. senin ilgine, iyimserliğine, bakış açına, bilgine hayranım ve sevgine saygı duyuyorum. ancak benim de seni sevdiğimi bilmeni istemedim, sevgimi bencilce bir hareketle kendime sakladım. sonra da tren kaçtı zaten; zaman her şeyi sildi, bütün ihtimallerimiz tükendi ve sen de muhtemelen beni unuttun. öyle işte.
Okuduklarını unut. Hadi gel, seni de oyuna alayım.
Zamanın da çok hata yaptım bunu kabul ediyorum. Fakat sen benim kafamın arkasında yankılanan bir sessin. " Ben senin vicdanının yoksun haliyim." Bu sebepten dolayıda zerre umurum da değilsin. Canın cehenneme.
Senin amk.
Unutmayı kafaya koydum Yapıcam da ama sorun şu; resimlerini silemiyorum. Bir de rüyama girmemen lazım. Rica edicem hadi bı zahmet.
Sen sevme ayı! Başaramıyon.
Seninle güzeldik. Sen gidince gerçekten güzel oldum. Şimdi cennet hep iyi kokuyor.
Derler ki Karadutun lekesini sadece kendi yaprağı çıkarırmış , insan da aynı bu ağaç gibidir. Yarasına ilacı başka yer de arayan her zaman yanılır, her yaranın merhemi kendi dalındadır. Bunu farkettirdiğin için teşekkürler.
Derler ki Karadutun lekesini sadece kendi yaprağı çıkarırmış , insan da aynı bu ağaç gibidir. Yarasına ilacı başka yer de arayan her zaman yanılır, her yaranın merhemi kendi dalındadır. Bunu farkettirdiğin için teşekkürler.
ağzına sıçayım. kısa ve net.
ne yapıyorsun, nerelerdesin bana yeniden sevmeyi hatırlatan güzel kadın.
nerelerdesin bir türlü eskisi gibi olamadığım.
gece gece yine uyku tutmadı, yine yalnızım.

yine özlemişim seni.
çok uzaklardayken sana.

sarılasım geldi, öylece kıvrılıp yatasım yanına. eskiden olduğu gibi.
sabahın ilk ışıkları doğacak ve yine aklımda sen. sen değiştim sanıyorsun ama, çoğu zaman aklımda, evet hala sen.

bilirsin, benim uyku saatim 11-12'dir. ama uyuyamadım işte.
bir seninle sabahlaması anlamlı, tatlıydı. sensiz hiçbir tadı yok.

bazen içimden yeter demek geliyor.
bizi buraya getiren her şeyi bir kenara koyup eskisi gibi olmak. ama olmayacak olanı zorlamak istemiyorum.

seni seviyorum dediğin bir ana yolculuk edebilsem, kalsam orada.
yok mu bir yolu, çok istiyorum?

keşke kalbimi sadece sevmek yerine, biraz da içine girebilsen.
oradaki gerçek hisler ne dokunabilsen, hissedebilsen. emin ol unuturdun her şeyi.

okumayacak insana not yazmak neden sözlük?
Her şeyin güzel ve yolunda gitmesi bazen tedirginlik hissi verir. Ama sen sakin ol. inan bana her şey her zaman iyi olacak. Yanımda sen ve dostlarım olduğu sürece her şey yolunda olacak.
Oku. Bu sefer hak yeme. Cehennemde yaşama. Ya da banane canın cehenneme. Seni iflağ olmaz imam seni. Susmıycan anlaşıldı. Herkes uyuyo. Her yer karanlık.
onu çok seviyorum ,ama 2 aydır açılamıyorum bu nasıl bir izdiraptir ya.
Sevdiğimi söylediğim halde gözlerin neden nefretle bakıyor.
Bakıyorum da yine egolusun.
Büyüyünce yazar olacağım.
yoksa sen, beni 1 ay boyunca ihmal edip, kimlerle takıldığını ne yaptığını bilmeden bir anda ortadan kaybolup, bir anda eskisi gibi olacağımızı mı zannediyorsun ? 30 yaşıma gelmişim, geçmiş ilişkilerimden hiç bir şey öğrenemeyecek kadar saf mı duruyorum ? iyi niyetimi aptallık olarak yorumlama aptallığında mı bulunuyorsun yoksa ? allah sana iyilik versin ancak benden uzakta...
Senin gibi kevaşeyle tanıştığım güne...! Neyse sakinim...
ister okusun ister okumasın yani. belli bi vakitten sonra çokta şeyetmiyor insan.
Çok anlamlı değilsin benim için porselen. Bu saatten sonra karşıma çıkarsan yanlış yaparsın.
iyi geceler, böyle bir şey mümkünse tabii.