bugün

Onun da amk.
Geciktirilmiş her söz biraz laftır, özen gösterilmeyen her ilişki biraz çürüktür, sürekli kendi haklı modunda olanlar genel anlamda berbattır, karsisindakine güvenmeyen, anlatsa da dinlemeyen birazcik...., insanların değişeceğine inanan birazcık iyimserdir, kediler zaten tatlı hayvanlardır.

Evet
eğer olur da bir gün seninle evlenirsek; nikahımızı bostanlı sahildeki nikah salonunda, ılık bir bahar günbatımında yapacağız. fonda, pilli bebek'ten efe şarkısı çalacak ve şarkı çalarken sahnenin arkasında el ele tutuşup bekleyeceğiz, ta ki 01:17'ye kadar. şarkının yükseldiği yerde ben senin elinden öpeceğim ve alkışlar eşliğinde nikah masamıza yürüyeceğiz...

nikahtan sonra da girne caddesi girişindeki tuna pastanesinden karışık meyveli dondurmamızı alıp, elimizde dondurmalarla sahilden yürüyerek yuvamıza gideceğiz.

https://www.youtube.com/watch?v=P_w6RmpoRLI
Hayattaki tek vasfın birilerini yalayıp bir yerlere gelmek. Bir yere de gelmiyorsun da işte öyle adlandırıyorsun.

Sana bir şey diyeyim mi? Senden bir sikim olmaz. Sen bir orospusun ve hayatın boyunca mesleğini icra edeceksin.
aklımdan çıkamadın.
Bunu okuduğuna göre, aklını alacağım senin.

Evet
ya ben dusundum de mi karsıma cıktı, yoksa karsıma cıktı ve dusundum mu?:)

bu benim hayatıma giren butun erkekleri ben tavladım zannedim, onların aslında bana pusuyu kurmasına benziyor. ihih. cok numaracasınız beyler. sizden korkulur.
Beni etkileyen şey karakterindi, masumluğundu ama olanlardan sonra gün geçtikçe soğuyorum sanırım. Umarım tamamen soğumadan bir şeyleri geri döndürebilirsin.
Ben, her soruna göğüs gerebileceğimi, kimsenin beni aşamayacağını söylerken sen gitmeyi seçtin, olsun, buna da eyvallah.
Bunları bana söyletirken bile sorunların tamamını göremedin. Şimdinin sorunu vardı, birkaç ay sonrasında yaşayacağımız bir problem vardı ama sen, bilmem kaç yıl sonrasının problemini çıkarıp koydun ortaya.
Belki de hak etmiyorsundur, kim bilir.
3 hafta önce bana geldiğinde dualarım kabul oldu sanmıştım. Meğer bana beddua etmişler...
Okuyamazsin biliyorum, ama umarım bulunduğun yerde rahatsındır. Ben her bu ayda, bu tarihte bildiğin gibiyim...

Biraz bitik, biraz yorgun, biraz üzgün.

Yerine sevemem, özlemem sanıyordum ama aradan 10 sene geçse de, ilk defa oldu dediğim an, yine olmadı.

Ben yanına gelicem, o zaman huzur olacak inanıyorum...

Evet
keşke beraber aşk yaşasaydık be gülüm.
kalbimi ezip parçalamaktan bıktıysan alabilir miyim acaba ?
Okudum. Tipim değilsin.
seni sevmeye ihtiyacım var. sana inanmama.
sana sarılmaya ihtiyacım var, sana güvenmeye...
Seni çok pis tokatlayacağım king de.

Evet
Çita gibi koş pepe !
baklava
kestane şekeri
midye dolma
kokoreç
sarıyer böreği
artizan dondurma
mangal
tavuklu pilav
tavuk kanat..

inşallah yiyemezsin de, içinde patlar..
Ey sorumsuz aklı bi karıs havada baba !
Bu saatte 1 yaslarinda cocugu buz gibi kumda oturtmus oynatıyorsun. Sen telefonda. Ah annesi görse, aksama cır cır şov var.
Hem korkak hem de aptalsın.
Hayranlığımın aşka dönüşeceğinden korktum, bana gücenmeyin...
naptın tükkanı sattın mı?
Seninle yıllardır aynı sözlükte yazıyoruz. Nickini her gördüğümde, entrylerini her okuduğumda kalbime bembeyaz güvercinler konuyordu sanki.

Bir kere çok güçlü bir kadınsın, uzun boylusun ve gözlerin ömür boyu tek çift renkli göze bakmayı göze alacak kadar güzel.

Az önce sana açıldım ve beni reddettin. Ben de Nickini görmemek için donuza ekledim. Gördükçe "bana aşık olma" deyişin aklıma gelecekti çünkü.

Sanki elimdeymiş gibi...
Gelsem yerim varmı, kalsam gidermisin korkusunu yaşıyorum. Napcam bilmiyorum
Ben neye üzülsem hep senin yokluğuna ağladım.